Акумулятори з відмінною загартуванням: Nitecore NL1829LTP і NL1829LTHP

05.01.2018

Кращого вже можна було не придумати – це не про Nitecore, так як удосконалюючи свою продукцію компанія піднімається вище і вище за інноваційною сходах. Презентовані «гарячі» акумулятори для морозних погодних умов – Nitecore NL1829LTP і NL1829LTHP.


 

Довговічні і загартовані

Спочатку навіть і не уявити на скільки може бути практичним презентований акумулятор, але на ділі ви будете вражені. Так як його загартування, з легкістю зможе протистояти морозу -40⁰С, і навіть не «збліднути». При проведенні випробування на даному елементі живлення – він показав, що може бути стійкіше будь-якого звичайного літій-іонного акумулятора і при порівнянні зберігати на 89% більше енергії.

Значення роботи – неймовірні, що досягається впровадженням в елемент живлення, всього лише елемент живлення (крихітний, але потужний) – спеціальної схеми, і захисних шарів, який в свою чергу забезпечують результат роботи і параметрів зовнішнього середовища.

Запас енергії акумуляторів становить 2900mAh, заряду такого об'єму буде достатньо, щоб забезпечити живлення будь-який ліхтар починаючи від кемпінгового і закінчуючи тактичними і вибухозахищеними.

Введіть номер телефону.

Ми Вам передзвонимо для оформлення замовлення. Графік роботи менеджерів:
Пн-Пт: 09:00 - 19:00
Сб: 10:00 - 15:00

MONITORING