NITECORE UKRAINE на виставці «Зброя та Безпека» 8-11 жовтня 2019 року

11.09.2019
Цей рік для компанії Найткор став дуже важливим періодом, так як було представлено дуже багато інноваційних пристроїв, які стануть "родзинкою" на виставці міжнародного класу "Зброя та безпека 2019".
Виставка носить назву міжнародної так як збирає в собі неосяжну кількість українських і міжнародних технологій, заснованих на розробці військової техніки і спорядження для солдатів армій і авіації.
Виставкова експозиція складатиметься з військових і цивільних частин. У військовій буде присутнэ:
  • озброєння і засоби індивідуальної екіпіровки солдата на полі бою;
  • техніка й озброєння сухопутних військ;
  • озброєння і екіпірування охорони права органів;
  • засоби забезпечення прикордонного контролю.
Громадянська частина буде складатися з мисливської та спортивної зброї, великої кількості тактичного спорядження і товарів для активного відпочинку.
Стенд Nitecore - це в прямому сенсі слова "яскравий" елемент виставкового центру. У нашому асортименті ви зможете побачити і звичайно ж, випробувати на ділі останні моделі тактичних або підствольних ліхтарів. Також будуть представлені важливі комплектуючі до ліхтарыв, що розширюють їх можливості.
В основу нашого стенду буде входити найпотужніша модель освітлювального пристрою - автономна перезаряджаэма вежа Nitecore FLS360. Неймовірна потужність, широкий радіус засвітки і головне без зон постійного живлення.

Фотозвіт

 

 

 

Введіть номер телефону.

Ми Вам передзвонимо для оформлення замовлення. Графік роботи менеджерів:
Пн-Пт: 09:00 - 19:00
Сб: 10:00 - 15:00

MONITORING