Сама неймовірна система польового освітлення: огляд Nitecore FLS360

26.09.2017

Потужний ліхтар для освітлення зони для себе – це добре, а якщо потрібно надовго висвітлити більшу територію? Коли мова йде про спеціалізоване обладнання, якість стає не просто характеристикою зручності та довгого строку використання, а тим, що стає гарантом безпеки. Так стало і в разі нової системи польового освітлення Nitecore FLS360.


 

Nitecore FLS360

 

Для кого і як

 

Всім нам знайома ситуація, коли ремонтні роботи доріг проводяться вночі, або затягуються самі по собі до темного часу доби. Недолік освітлення при роботі з робочим обладнанням або, наприклад, в ділянках провалів доріг, може привести до самих різних травмонебезпечних ситуацій. Nitecore FLS360 створений для того, щоб забезпечити світло для будь-якої роботи, зробивши її максимально безпечною і продуктивною. Система FLS360 обладнана трьома світлодіодними панелями по 22000 люмен потужності. З допомогою установки знімних диффузорних лінз ви можете зробити світло розсіяним, а знявши їх, одержите далеке освітлення.

 

Висвітлюй, як тобі потрібно і забудь про мертві зони

 

Незрівнянною перевагою цієї моделі є можливість вибору зони освітлення з допомогою регулювання положення панелей. Так що, якщо вам потрібно висвітлювати зону навколо, то режим пейзажного світла зі складеними панелями і освітленням в 360 градусів ідеально підійде для цього, якщо вам треба освітити обмежену зону спереду, то вистачить режиму зонального світла з кутом диффузорних лінз і самого освітлення в 120 градусів. До речі, ті ж 120 градусів, але без диффузорних лінз стануть ідеальними для освітлення далеких відстаней в якості прожектора. Варто відзначити також понад зручну можливість регулювання світлової голови, яка усуне всі можливі мертві зони освітлення.

 

Nitecore FLS360

 

Працюй без перерви

 

Ми не знаємо, скільки годин ви можете працювати, не роблячи перерви на відпочинок, але ось FLS360 може працювати до 40 годин від вбудованого акумулятора потужністю в цілих 600 Вт, що істотно відрізняє її від інших вуличних станцій освітлення. Крім того, якщо потрібно, ви можете ввімкнути в мережу, і вона буде одночасно працювати і заряджатися. У цієї моделі також є турбо режим - при роботі на максимальній потужності система забезпечить 3 години безперервної роботи. У комплекті з системою йде високопродуктивний зарядний пристрій, який всього за 8 годин відновить весь заряд.

 

Компактність і простота в будь-яку погоду

 

Враховуючи те, скільки зазвичай обладнання використовується робітниками, економія місця стає важливою метою, досягнення якої з товарами Найткор – не проблема. Система FLS360, наприклад, з 3,8 метрів самого високого рівня складається у 1,2 м на найнижчий, тим самим не тільки задовольняючи різні потреби освітлення, але і звільняючи вам місце при транспортуванні. Всі ці дії можна зробити за лічені секунди, тому що система створена для інтуїтивного керування і використання. Як показує практика роботи, погодні умови – річ досить-таки нестабільна, а робота виключно на вулиці ще більше збільшує значущість цього фактора. Але і це не лякає FLS360, адже вона обладнана системою IP66, яка надійно захистить її від будь-яких погодних умов, пилу і води.

 

Переваги

 

  • З допомогою диффузорних лінз можна вибрати розсіювання світла або його далеке світіння
  • Три світлові панелі потужністю в 22000 люмен
  • Можна вибрати кут висвітлення з допомогою налаштування положення світлових панелей
  • Можливість безперервної роботи протягом 40 годин від вбудованого акумулятора потужністю 600 Вт
  • Можна підключити для освітлення до мережі і одночасно заряджати
  • Достатньо 8 годин зарядки для забезпечення повного заряду
  • З допомогою регулювання світлової голови можна уникнути мертвих зон

 


 

Вибір освітлювального обладнання для проведення будь-яких робіт – дуже відповідальний момент, але компанія Найткор позбавляє вас від нього – адже є Nitecore FLS360, у якого просто немає конкурентів на ринку. Неймовірна потужність, 40 годин роботи від автономного акумулятора, різні режими і кути освітлення, швидка зарядка та інші незрівнянні переваги зробили цю модель неперевершеною освітлювальною системою.

Введіть номер телефону.

Ми Вам передзвонимо для оформлення замовлення. Графік роботи менеджерів:
Пн-Пт: 09:00 - 19:00
Сб: 10:00 - 15:00

MONITORING