Чим менше тим краще. Зарядні пристрої Nitecore UI1 і Nitecore UI2

04.04.2019

Чим менше, тим краще, ну і природно це стосується портативних пристроїв в сучасному світі. Чим воно менше, тим його зручніше і практичніше носити з собою і використовувати щодня. Компанія Nitecore представляє самі малогабаритні, але дуже функціональні зарядні пристрої - Nitecore UI1 і Nitecore UI2. Виробником випущено на сьогоднішній час величезна кількість зарядних пристроїв, але лінійка " UI " - це щось нове і зовсім маленьке. Отже, «UI»; значить USB Input, тобто "вхідний USB порт", а зарядки Nitecore UI1 і Nitecore UI2  засновники серії , про які ми вам зараз розповімо.Мінімалістичний дизайн, хороша швидкість і не тільки

Таке значення як "хороша швидкість" ні про що конкретно не каже, додамо трохи конкретики, що вихідний струм на канал складає 800mA, при роботі двоканального зарядного пристрою - зазначена швидкість дублюється на 2 канали, що просто неймовірно. Неймовірно тільки тому, що пристрій має невеликий розмір з високими значеннями вихідного струму. Унікально розроблений дизайн, підкреслює індивідуальність серії, дозволяючи пізнатит її з тисячі. Також хотілося б додати, що зарядний пристрій підходить не тільки для зарядки стандартних літій-іонних акумуляторів, які в основному підходять для ліхтарів, фото- відеотехніки, а й для нової набираємої популярністі субкультури - вейперів, які також потребують швидкої зарядки своїх електронних сигарет.

Оригінальна, якісна і головне безпечна зарядка

Компанія має велике виробництво, яке досконало володіє надійними технологіями безпеки. На сьогоднішній час компанією випускається нова модель зарядного пристрою, що повністю відповідає сертифікатам безпеки різних служб США, Канади та Європи. Невелика примітка, так би мовити "про всяк випадок", всі пристрої, представлені раніше, також схвалені стандартами безпеки. Хоч і пристрої мають непримітний розмір, але підтримують самі енергоємні елементи живлення IMR18650, крім того одноканальное зарядний - Nitecore UI1 або двухканальное - Nitecore UI2, підтримують зарядку самих різних по типорозміру елементів живлення, більш докладний список в якому ви зможете знайти саме свій, рекомендується дивитися в "характеристики" до товару. Але виділити все ж хочеться акумулятори 21700 і 20700.


100% інтелектуальна

Інтелектуальними функціями зараз не здивувати, наприклад, в сфері ліхтарів, але що, якщо зарядні пристрої також можуть володіти інтелектуальними здібностями? Nitecore UI1 і Nitecore UI2, відразу після встановлення елемента живлення визначають його напругу, після чого встановлюють певну швидкість зарядки, вихідного струму. Коли напруга нижче 2.6В - оптимальний струм заряду становитиме 100mA, якщо більше, то 800mA. Також інтелектуальна плата, визначає типорозмір акумулятора і ще кілька показників, в результаті швидко все прораховує і включає безпечну зарядку. Величезним плюсом зручності застосування вхідного порту, який, як і робоча плата, є універсальним, і це значить, що до пристроїв можна підключати навіть автомобільний адаптер. 


З технологіями по життю

Перше враження про пристрій, може бути однозначно оманливе, так як на вигляд воно дуже просте, але все найцікавіше криється "під капотом". Інтелектуальні плати, автоматичні процеси, прораховують безліч варіантів зарядки і встановлюються тільки найбезпечніший, і це навіть ще не все. Може трапляться таке, що пристрій буде нагріватися, невелика температура - це нормально, так ось можете запам'ятати, що зарядки "UI" серії завжди будуть тримати температуру оптимальною, так як вони відповідають навіть за тепловий контроль. Дозволяючи вам продовжити термін служби вашого улюбленого і часто використовуваного елемента живлення. Не оминути і стороною функцію, від якої багато чого залежить, а саме працездатність акумулятора, так що це за функція? - запитаєте ви, а це відновлення розряджених в 0В літій-іонних елементів живлення, так так, саме таку функцію підтримують настільки непримітні пристрої.

Захист відкороткого замикання і зворотної полярності, і таке зустрічається

Найжахливіше що може трапиться - це псування акумулятора під час його зарядки, так ось можете навіть і не думати про таке, так як інженери про все подбали і обладнали пристрої інтелектуальної платою, яка ретельно проводить перевірку зарядного процесу. Досягнення максимального рівня ємності, це тільки сигнал зарядного пристрою зупинити зарядку і убезпечити як сам пристрій, так і заряджаємий акумулятор. Також може бути і таке, не звернувши уваги, встановити акумулятор не дотримуючись полярністі, але це нічого страшного, так як системою і таке передбачено, неправильне встановлення елементів живлення викличе тільки включення світлового індикатора, на який ви точно зверніть увагу.


Переваги

  • У залежності від моделі можна заряджати одночасно два акумулятора з максимальною силою струму
  • Відстежуємий статус заряду кожного каналу індивідуально
  • Після встановлення проводить тестування встановленої акумуляторної батареї, і встановлює напругу, після чого визначає потрібний режим зарядки
  • Безпека понад усе, найкращий серед аналогів захист від перезарядження, короткого замикання і зворотної полярності
  • Унікальна для настільки маленького пристрою, функція відновлення розряджених в нуль акумуляторів
  • За рахунок практичного micro-USB порту, можлива робота від сонячної панелі, Power Bank або мережевого адаптера
  • Мінімалістичний корпус, виконаний з міцного полікарбонату, відмінно відводить тепло і стійкого до падінь
  • Інформативна індикація про рівень заряду за допомогою трьох індикаторів
  • Має міжнародні стандарти безпеки 


Серія зарядні пристроїв «UI», піднесла багато нових якостей, розширюючи фунціонал, порівнюючи з раніше представленими пристроями. Хоч і невеликі, але максимально надійні і безпечні. Інтелектуальний зарядний пристрій, що працює з широким рядом типорозмірів акумуляторів і з можливістю стабільного функціонування від сонячної панелі та Power Bank.

Введіть номер телефону.

Ми Вам передзвонимо для оформлення замовлення. Графік роботи менеджерів:
Пн-Пт: 09:00 - 19:00
Сб: 10:00 - 15:00

MONITORING