Для супер-жінки: огляд ліхтаря Nitecore P05 PINK

08.07.2017

Ліхтарі для полювання, ліхтарі для риболовлі, для спелеологів, туристів і ... для жінок. Виключимо нотки сексизму з цього абзацу поправкою, що цей ліхтар не просто для жінок, а для супер-жінок, які працюють у силових структурах і у зв'язку з обраною сферою діяльності, як і всі її співробітники, які потребують особливих атрибутiв, які забезпечать комфортне використання і безпеку роботи. Крім того, за не дуже оптимістичною статистикою приблизно 30 жінок в день піддаються нападу, злодійству і шахрайству, тому такий інструмент самооборони ніколи не буде зайвим. Так що з турботою про жіночому поле, ваших коханих, мам і дочок, сьогодні розповімо про неймовірну модель ліхтаря  Nitecore P05 PINK.

 

Nitecore P05 PINK

 

Не єдиним кольором

Ні, це не ліхтар рожевої пантери з однойменного фільму, хоча детективу з цієї кінокартини він явно сподобався. Напевно, зараз ви ставите питанням, чому рожевий? У сучасному суспільстві досі існує феминное, а іноді і стереотипно спрощене сприйняття цього відтінку, і цей ліхтар – не виняток. Однак він здатний зруйнувати подібні забобони, і в цьому випадку перше враження явно оманливе. Цей розроблений для самооборони жінок освітлювальний прилад не поступається за своїми характеристиками будь-якого іншого освiтлюваного приладу такого напрямку, хоча має ряд особливостей, які роблять його використання жіночим полом особливо комфортним. Крім того, ліхтар був розроблений спільно з Міжнародним фондом боротьби з раком молочної залози, що символізує рожева стрічка на корпусі.

Швидкий доступ до захисту

В небезпечній ситуації кожна секунда часу може стати вирішальною, тому доступність використання ліхтаря може врятувати вам життя. Спеціально для моделі P05 PINK інноваційна запатентована система доступу до стробоскопу, що дозволяє за допомогою одного кліка миттєво застосувати режим самооборони. Такий режим засліплює нападника, порушує його орієнтацію в просторі, що дасть вам безсумнівні переваги в зіткненні у вигляді запасу часу на те, щоб втекти чи завдати удару у відповідь.

Несподіване зброя

Ми звикли, що тільки в супергероїв звичайні речі перетворюються в супер сильну зброю, однак ця модель має не менш дивовижні суперздатності. Нічого дивовижного – верхня частина корпусу має зубчасту конструкцію, схожу з «коронами» і зможе стати ефективним засобом під час бою один на один або для розбиття скла. Використання ліхтаря в таких екстрених ситуаціях вимагає особливої міцності, тому він виготовлений з міцного сплаву з анодуванням військового класу, а також володіє стійкістю до ударів і водонепроникністю. Сміливо бийте і нічого не бійтеся.

 

Nitecore P05 PINK

 

Навіть в сумочку поміститься

Все ж є переваги у цього ліхтаря такі, дізнавшись які, на його захоче мати навіть будь-який чоловік. І одними з найбільш важливих характеристик є компактність і легкість, що дозволяє його носити з собою кожен день. Разом з цим ліхтар легко вміщується не тільки в руку, але і в сумку, не займаючи там місця більше, ніж помада або гребінець. А якщо, не в сумку, то в комплекті до ліхтаря йде темляк і титанова кліпса, за допомогою якої дана модель може стати наключником або кріпиться до кишені джинсів.

Зручність у всьому

Ми вже говорили, що в цій моделі компанія Nitecore виявляє особливу турботу до жінок, що підтверджує нанесена на поверхню унікальна текстура у вигляді насічок. Таке покриття не тільки надає ліхтаря стильний зовнішній вигляд, але і забезпечує зручний хват. Крім того, модель має можливість працювати від двох видів акумуляторiв, має індикатор заряду в кнопці запуска, який дозволить вам без особливих труднощів відстежувати, коли варто замінити акумулятор. Ну, і звичайно останньої вишенькою на торті у використанні Nitecore P05 PINK є можливість управління однією рукою – від перемикання рівнів яскравості до спеціальних режимів і режимів включення-виключення.

Особливості:

  • Компактність і легкість.
  • Надійний термін служби більше 50,000 годин.
  • Можна використовувати в якості інструменту для самооборони жінок.
  • Можливість використання з двома типами акумуляторів.
  • Текстура, запобігає ковзання і оригінальний дизайн.
  • Міцність корпусу, що дозволяє використовувати ліхтар як склобiй.

 

 

 

Коли бачиш рожеве світло, можна подумати про все, але навряд чи про те, що перед тобою не просто ліхтар для жінок, а ліхтар, який можуть використовувати жінки поліцейські і взагалі співробітники правоохоронних органів. У цьому ліхтарі у формі стильного дизайну поєднується міцність, легкість і компактність і можливість застосування найбільш суворих «ніжинських» умовах. Особливістю є також те, що ліхтар може бути інструментом самооборони не тільки для працівників небезпечних професій, але і в щоденному використанні для всіх представниць жіночої статі, яких ми любимо і про безпеку яких дбаємо.

Введіть номер телефону.

Ми Вам передзвонимо для оформлення замовлення. Графік роботи менеджерів:
Пн-Пт: 09:00 - 19:00
Сб: 10:00 - 15:00

MONITORING