Досить одного слова «Розкішний»: Nitecore TIP LUXURY EDITION

12.01.2018

Перша версія наключного ліхтарика Nitecore TIP LUXURY EDITION, в незвичайному комплекті та й ще з розкішним підбором кольорів. Кольори ідеально повторюють блиски дорогоцінних металів, таких як золото і срібло.


 

Кращі якості

Презентована модель ліхтарика, ідеально підходить для наключного носіння, але з такими кольорами, його точно захочеться носити в такому місці, щоб бачили ВСІ.

Корпус ліхтарика виконаний з алюмінію високої якості, і повністю повторює форму засновника серії – Nitecore TIP. Ідеально збалансований за вагою, розмірами і продуктивностю ліхтар, який освітить не тільки «сходовий майданчик», а цілих під'їзд, так як максимальна відстань світіння досягає позначки в 76 метрів. Також він не боїться падіння з висоти 1.5 метра і невеликого промокання в дощ.

Але в комплектації ліхтаря є невелика, але дуже корисна річ, а саме багатофункціональна кліпса, розроблена спеціально для серії ліхтарів TIP. Спочатку вона виконує роль стильного аксесуара, що прикрашає ліхтар, але, якщо «копнути глибше» її можна використовувати в якості кріплення на головний убір, і «Вуаля» Nitecore TIP перетворюється в налобний, правда невеликий, але досить яскравий ліхтарик. Але також кліпса захищає кнопки від випадкового натискання і захищає порт від сміття і води, який може зустрітись в кишені.

Введіть номер телефону.

Ми Вам передзвонимо для оформлення замовлення. Графік роботи менеджерів:
Пн-Пт: 09:00 - 19:00
Сб: 10:00 - 15:00

MONITORING