Ще два циліндра до автомобіля: Nitecore V2

14.01.2018

Універсальний і навіть дуже компактний пристрій, який може знадобитися тому, хто дуже багато часу проводить в автомобілі.


 

Додаткова швидкість

Якщо сильно не заглиблюватися в конструкцію, і перебуваючи в авто, зарядний пристрій Nitecore V2 можна переплутати з термостаканом, так як воно за розмірами просто ідеально в даному співвідношенні. І плюс до того він і розрахований на розміщення в місці для склянок.

Але все ж воно значно відрізняється від аналогічних зарядок і має неймовірну кількість позитивних якостей. Для початку його вихідна потужність, яка становить у загальному підсумку 6А, тобто виходить за 3А на канал. З такими значення вихідного струму працюють тільки дуже рідко зустрічаюємi і найшвидші зарядні, наприклад, Nitecore SC4.

Але так як Nitecore V2 служить допоміжним джерелом живлення для портативних гаджетів, які завжди знаходяться у Вас під рукою, і це може бути Ваш улюблений смартфон, планшет або навіть використовувати для підзарядки Power Bank`a. Головне зі швидкістю 2.1 А можна швидко зарядити будь-який портативний пристрій, та ще й з двох 2-х USB портів.

Введіть номер телефону.

Ми Вам передзвонимо для оформлення замовлення. Графік роботи менеджерів:
Пн-Пт: 09:00 - 19:00
Сб: 10:00 - 15:00

MONITORING