Ще один Quick: Nitecore Q2

15.10.2017

Про легендарнi речі хочеться писати, знову і знову! Нещодавно ми розповідали про неймовірно швидкому зарядний пристрiй Nitecore Q4, але насправді серія ультра швидкісних зарядок від Nitecore на цьому не закінчується, і, якщо вам не потрібно заряджати цілих чотири акумулятора, Nitecore Q2 достойний брат вищезгаданої моделі тільки з двома слотами для зарядки. Познайомимося ближче?


 

Nitecore Q2

 

Зарядка – будь незалежної і сучасної

 

Ім'я цієї зарядки говорить сама за себе: Q – означає швидкий, а 2 – кількість слотів для акумуляторів, однак, воно все ж не розкриває усіх переваг нової моделі. Швидкість зарядки - це неймовірний плюс в екстрених ситуаціях, так і взагалі в сучасних умовах, коли кожна хвилина на рахунку, але крім цього у Q2 є ще ряд важливих критеріїв, які дозволяють називати електронні новинки інноваційними. По-перше, якщо відбувається одночасна зарядка двох акумуляторів, то вхідний струм на один слот дорівнює 1А, що для зарядки такого компактного розміру рекордне значення. По-друге, основне призначення цієї зарядки – літій-іонні акумулятори, які зараз перебувають на піку популярності, в основному завдяки використанню вейперами, а отже, розширює спектр свого використання для техно-новинки.

 

Колір красивий, а що за технологіями?

 

Ми вже звикли, що найчастіше в техніці варто вибирати між естетикою і функціональністю або технічним оснащенням. У випадку з Nitecore Q2 можна не вибирати – розробники компанії змогли з'єднати вибір колірних забарвлень і приємний дизайн корпусу з використанням новітніх технологій. Отже, за кольорами - дана модель є в чотирьох варіантах: жовтий, рожевий, прозорий і чорний - так що тут вся справа вашого смаку. За технологіями, варто розповісти детальніше. Перш за все, компанія Найткор має світову репутацію компанії, що виробляє безпечні товари, тому і біля цього пристрою є міжнародні сертифікати європейських і американських зразків, що гарантує страхове покриття в будь-якій точці земної кулі. Крім того, звичайно, в цій зарядці є інноваційна технологія активного розподілу струму, яка гарантує правильний розподіл струму між встановленими акумуляторами.

 

Nitecore Q2

 

Простота і масовість

Що ще робить зарядку гарною? Звичайно, можливість її використання для різних типорозмірів. У цьому Nitecore Q2 теж процвітає: ви можете заряджати різні елементи живлення від 10340 до 26700, при цьому встановлюючи в різні слоти різні типорозміри. Відразу після установки зарядний пристрій проведе діагностику акумулятора і визначить найбільш відповідний рівень напруження і струму, і, звичайно безпечний режим. Також, для максимально швидкої зарядки можна використовувати правий канал, потужність якої може становити до 2000 мА. Весь процес зарядки буде контролюватися інтелектом цієї моделі, так що ви можете в цей час відпочивати: кінцева напруга не перевищить межі безпеки, а значить довгий термін служби ваших акумуляторів забезпечений. Що ще робить цей пристрій масовим, так це наявність універсального порту живлення у верхній частині корпусу, який дозволяє проводити зарядку не тільки від стаціонарних розеток, але і від автомобільного адаптера, так як робоча плата зарядки практично універсальна.

 

Індикація і захист

 

Наостанок трохи про те, як ця модель зробить ваше життя ще комфортніше. Мова йде про індикацію, яка буде сигналізувати про некоректне розташування елементів живлення – захист від зворотної полярності, занадто низькiй напрузі встановленого елемента живлення, встановлення акумуляторів невідповідного типу і завершення зарядного процесу. Після завершення зарядки, пристрій автоматично припинить подачу струму, що забезпечить більш тривалий термін служби і, звичайно, безпека. Не можна не розповісти вам про можливості активування за допомогою цієї моделі повністю розряджені літій-іонні акумулятори, а також автоматичному припиненнi зарядки після 20 години поточного процесу, що знижує ризики, пов'язані з неякісними акумуляторами. Про захист сказано вже багато, але важливо відзначити, що з цим пристроєм ви можете забути про переживання щодо короткого замикання – безпека з цього питання також передбачена виробниками.

 

Переваги:

 

  • Компактний розмір і рекордні потужності зарядного пристрою
  • Наявність технології активного розподілу струму
  • Захист від зворотної полярності і короткого замикання
  • Оригінальний дизайн і використання інноваційних технологій
  • Інтелектуальна діагностика встановлених акумуляторів і індикація
  • Запобігання від занадто тривалої зарядки
  • Можливість зарядки акумуляторів різних типорозмірів

 


 

Дивуватися приємно і корисно, якщо мова йде про новинки Найткор. Навіть у такому товарі, як зарядний пристрій, можна зібрати найбільш інноваційні технології: активний розподіл струму, інтелектуальна перевірка, визначення оптимальних режимів роботи і багато іншого. Nitecore Q2 один з пристроїв, які руйнують стереотипи про вибір між красивим дизайном і технологіями і точно гідний вашої уваги.

Введіть номер телефону.

Ми Вам передзвонимо для оформлення замовлення. Графік роботи менеджерів:
Пн-Пт: 09:00 - 19:00
Сб: 10:00 - 15:00

MONITORING