Щорічні змагання зі стрільби з карабіна

20.06.2017

17 червня були проведені щорічні змагання зі стрільби з карабіна - "Кубок Nitecore 2017". Для нашої компанії це змагання стало традицією. Змагання пройшло у відмінній дружній атмосфері, а ССК «Дніпро» організував чудові і цікаві вправи для учасників. Було дуже приємно побачити багато досвідчених стрільців і поспілкуватися з ними, обмінятися досвідом та ідеями. Спасибі всім, хто допомагав нам у проведенні та організації заходу, зокрема ССК «Дніпро» і команді Guns.ua.

Переможцям змагання були вручені хороші оригінальні призи призначені для широкої сфери застосування. Призом за перше місце став, відомий і всіма улюблений багатофункціональний ліхтар - Nitecore SRT6, за друге місце у заході - Nitecore SRT3 за третє місце  - багатофункціональна, практична фірмова сумка Nitecore NUP10.

Класи зброї

- Open semi-auto - напівавтоматичний відкритий клас, допускаються карабіни з напівавтоматичним типом перезарядки, практично немає обмежень на доопрацювання зброї.
- Standard semi-auto - напівавтоматичний стандартний клас, допускаються карабіни з напівавтоматичним типом перезарядки, дозволяється обмежена кількість доопрацювань і аксесуарів.

Фотозвіт з заходу

Введіть номер телефону.

Ми Вам передзвонимо для оформлення замовлення. Графік роботи менеджерів:
Пн-Пт: 09:00 - 19:00
Сб: 10:00 - 15:00

MONITORING