Ліхтар з головою: Nitecore MT21C

14.04.2018

Розробники компанії Найткор знають, що потрібно користувачеві і тому вдосконалюють себе і свою продукцію. На сьогоднішній день зроблено великий шлях, але і вже є просто не порівняльний прогрес по відношенню аналогічних компаній. На даному етапі представляється модель, що має на «плечах» голову, та й ще обертаючу голову на цілих 90 градусів. Новенька і практична модель ліхтаря Nitecore MT21C буде показувати себе тільки з кращого боку, так як негативних у неї просто немає.


 

 

Про головне і дуже цікаве

Що може бути краще того, що було до цього і так найкращим?!, правильно – це ще краще, і їм став ліхтар від Найткор - MT21C. Можна обговорювати дуже багато одних і тих же особливостей, які так би мовити «приїлися» і всім відомі, хочеться вже чогось іншого. Так ось цей час настав, і ми хочемо розповісти про те, чого ще не зустрічали «Nitecoreщики», а саме користувачі, які віддають перевагу якості. Поворот голови відбувається за принципом однієї точки і в одну сторону, з максимальним кутом нахилу 90⁰ і що в підсумку перетворює ліхтар в L-подібний.

І нам відкривається саме помітна на перший погляд якість поворотної голови. І так кожен вже зміг придумати безліч варіантів застосування даного ліхтаря, так як придумати кілька ну ніяк не вийде. Ліхтар завдяки своїм функціям включно і поворот голови, звільнить руки користувача, приміром, у патрульного під час перевірки документів, туриста під час подолання серйозної перешкоди і т. д. і при всьому цьому, не займаючи багато місця в тiй ж нагрудній кишені. Що в результаті робить MT21C придатним для щоденного застосування, як правоохоронними органами, туристами і навіть тими людьми, які віддають перевагу активному способу життя.

Використовувати MT21C можна скрізь і абсолютно всіма користувачами, доповненням до багатофункціональності, це ціна на ліхтар вона найнижча, так як ми є офіційним дистриб'ютором в Україні.

 

На старт, Увага...18650

Чим триваліший час роботи ліхтаря, тим цікавіше стає використовувати в повсякденному житті. Так от період світіння від одного заряду на MT21C становить 700 годин. Але зрозуміло, що такий період не передбачений у Турбо режимі, а в Мінімальному з яскравістю в 1 люмен, але не варто засмучуватися, так як з сучасними технологіями компанії, і використання точних оптичних законів, дальність свічення з яскравістю в 1 люмен складає 6 метрів – дуже навіть хороший результат.

В першу чергу робота пристрою залежить від джерела живлення, а саме для ліхтаря MT21C передбачено три їх різновиди. Основним і можна сказати переважним «джерелом» стає акумулятор типорозміром 18650. Тут все стає зрозумілим, так як акумулятори 18650 мають невелику форму, в порівнянні навіть з тими ж елементами живлення типорозміром - D і С. Якість продукту живлення, залежить від використаної сировини, так от в 18650 використовується літій-іонна основа з хорошою щільністю розміщення, що забезпечує йому довгий і продуктивним період служби. Кращий параметр роботи акумулятора 18650 є його можливість перезарядки. В будь-яких умовах, навіть на природі маючи при собі зарядний пристрій Nitecore F1 або Nitecore F2 працює від альтернативного джерела живлення, наприклад, вiд сонячної панелi можна виконати зарядку.  

 

Просто і надійно

Управління - це важлива складова будь-якого пристрою, так ось щодо ліхтаря МТ21С до нього поставилися дуже серйозно. Важливість робіт над ліхтарем, а саме з управління полягала в тому, що на стандартних пристроях від Nitecore кнопка розташовувалася на голові ліхтаря. А так як у нашого героя поворотна голова, змусило інженерів проводити додаткові тести, для досягнення зручного і головне практичного використання в будь-яких умовах.

Було вирішено встановити механізм управління трохи нижче голови на корпусі, досягаючи максимальної простоти розташування ліхтаря в руці і дозволяючи регулювати кут нахилу голови, так і рівні яскравості за допомогою однієї руки, все геніально просто. Перебуваючи навіть в рукавичках абсолютно нічого не змінюється.

Так от кнопка в ліхтарі все ж не звичайна і знята з іншого пристрою, а можна сказати індивідуальна. Суцільна форма кнопки має в основі якісний і надійний матеріал, а саме алюмінієвий сплав. Хоч кнопка і суцільна, але має свою «фішку», яка полягає у вбудованому індикаторі. Відразу і не зрозуміти де і як там може бути індикатор, але так...він там є і змістився трохи в бік.

 

Досконалості немає межі

Досконала за всіма критеріями модель, у якій не спостерігається негативних якостей. Ось ще один приклад, MT21C має в розпорядженні 2 варіанти кріплення ліхтаря на поверхнях. Кишеньковий ліхтар, який можна підвісити на будь-який виступ, гілку – такого точно ще ніхто не бачив, і все це завдяки металевiй петлі, розташованiй на голові. Можете навіть не думати про те, що вона може заважати в складеному стані, це все передбачено і петля має ергономічну форму і щільно прилягає до корпусу.

Ось на рахунок магнітної основи Ви вже знайомі, так як її можна було вже зустрічати на інших моделях пристроїв від Найткор, і ось кілька прикладів для загального огляду. Першим точно буде пристрій, який виступав на різних заходах, і отримав премію за кращий дизайн 2018 року IF Design Award – і це Concept 1, слідом за ним стануть кемпінговi ліхтарі з L-серії. Принцип роботи магніту знають всі до єдиного, так ось ліхтар можна «приліпити» до будь-якої металевої поверхні.

 

Переваги

  • Регульована голова на 90 градусів, що значно розширює область застосування
  • Стане незамінним помічником користувачеві на кожен день
  • Стабільність роботи ззабезпечує популярний і головне затребуваний на ринку акумулятор типу 18650
  • Ергономічна форма корпусу дозволяє користувачеві утримуючи в руці ліхтар і управляти яскравістю і регулювати кут нахилу голови
  • Використання високоякісної плати, дозволило ліхтарю працювати в 8 режимах
  • Кращі на ринку оптичні технології, значно підвищують продуктивність пристрою
  • Спеціальні кріплення у вигляді петлі і магнітної торцевої кришки, дозволять фіксувати ліхтар в будь-якому зручному місці
  • Розширена комплектація ліхтаря з упаковки, забезпечить усіма потрібними аксесуарами

 

 


 

Здивувати користувача – це «коник» компанії Nitecore. Розглядаючи представлений ліхтар Nitecore MT21C, просто не виникає жодних питань, оскільки він досконалий у всьому. При тому, що в нього внесено дуже велику кількість нових функцій, яких не має навіть у рідній серії MT. MT21C хоч і виділяється серед своїх, але 100% займе почесні ряди «багатофункціональних» і поповнить ряди нового покоління пристроїв Nitecore.  

Введіть номер телефону.

Ми Вам передзвонимо для оформлення замовлення. Графік роботи менеджерів:
Пн-Пт: 09:00 - 19:00
Сб: 10:00 - 15:00

MONITORING