Ліхтар на кепку з універсальним кріпленням Nitecore NU11

09.05.2024

Компанія Nitecore  задає новий стандарт універсального освітлення, який поєднує в собі потужність, зручність та інтелектуальні функції. Налобний ліхтар NU11 створений для тих, хто віддає перевагу активному способу життя та завжди готовий до нових викликів.

Однією з найбільш захоплюючих особливостей Nitecore NU11 є його інфрачервоний сенсор, який дозволяє вмикати та вимикати ліхтар без будь-якого фізичного контакту. Для увімкнення і вимкнення ліхтаря досить просто махнути рукою на відстані 5-10 см перед ліхтарем, що дає змогу користувачам залишатися з вільними руками під час наживлення на гачок на риболовлі або під час роботи вночі.

NU11 оснащений як білим, так і червоним світлом. Біле світло забезпечує максимальну потужність 150 люмен і максимальний радіус дії 50 м, що дає змогу висвітлювати широку і навіть ближню дистанцію без засліплення. Крім того, червоне світло може працювати в режимах постійного ввімкнення або миготіння, що дає змогу використовувати його для освітлення на коротких відстанях і захисту від комарів, а також як попередження про небезпеку в нічний час.

Крім того, з його міцним корпусом вагою усього 41 грам і захистом від вологи класу IPX5, NU11 готовий працювати в будь - яких умовах, будь то дощ, сніг чи волога. Це робить його незамінним аксесуаром для активного відпочинку, роботи та екстремальних подій.

NU11 живиться від вбудованого літій-іонного акумулятора ємністю 600 мАг, що дає змогу працювати протягом ночі на одному заряді.

Він може працювати 6 годин за яскравості 45 люмен, забезпечуючи цілу ніч риболовлі в дикій природі з перервами. Ліхтар перезаряджається через USB-C, має високу ефективність і реверсивне підключення.

Налобний ліхтар NU11 постачається з налобною пов’язкою, а його кліпса регулюється під кутом 0°-90°, що дає змогу кріпити його до кепки, стропи рюкзака або системи MOLLE.

Інтелектуальність NU11 полягає не лише в його здатності реагувати на ваші жести, але й у вмінні надавати різні режими світіння, що відповідають вашим потребам. Від читання карток до нічних прогулянок - Nitecore NU11 буде вашим надійним компаньйоном у будь-якій ситуації.

З Nitecore NU11 ви отримуєте не просто ліхтар, а інструмент, який допоможе вам бачити більше, робити більше та бути більш підготовленим до всього, що принесе життя.

Введіть номер телефону.

Ми Вам передзвонимо для оформлення замовлення. Графік роботи менеджерів:
Пн-Пт: 09:00 - 19:00
Сб: 10:00 - 15:00

MONITORING