Группа Nitecore Chameleon для подствольного тактического применения – самый высокий класс качества светодиодных фонарей!

29.10.2013

Лідируючи в області виробництва професійних тактичних ліхтарів, компанії Nitecore вдалося створити спеціальну серію С (Chameleon) із змінним освітленням застосовним під навколишнє їх середовище, рослинність і сферу використання. Були досягнуті нові висоти в яскравості, дальності, тривалості свічення і розмаїтості колірних гам променя. Висвітлюючи, ці ліхтарі здатні тривалий час, не привертати уваги до власника до необхідного йому моменту, тим самим не розсекречуючи його передчасно. Ця група ліхтарів спрямована для застосування в спецпідрозділах силових структур і професійної полювання. Група Chameleon підготовлена ​​для підствольного тактичного застосування. Це найвищий клас якості світлодіодних ліхтарів! Як відомо будь-дифузор «з'їдає» частину світлового потоку. У даній серії, без використання кольорових дифузорів, використовується максимально яскраве і чисте світіння. Це досягнуто завдяки новій технології 2013 року -Впровадження вторинного світлодіода. У серії Nitecore Хамелион представлені три ліхтарі, а саме: - Nitecore CR6 - червоний хамелеон - Nitecore CG6 - зелений хамелеон - Nitecore CB6 - синій хамелеон Очікувані новинки UV і IR ліхтарі (Детальніше про них в наступних новинах): - Nitecore CU6 - ультрафіолетовий ліхтар хамелеон - Nitecore CI6 - інфрачервоний ліхтар хамелеон Основні рівні яскравості ліхтарів серії C Унікальна непомітність даних ліхтарів отримана завдяки об'єднанню в «хамелеонах» двох сучасних американських світлодіодів: білого (Cree XP-G2 LED), і одного з понад яскравих кольорових світлодіодів (Cree XP- E LED), встановлених спільно в зручному стандартному високопродуктивним відбивачі. Діаметр головної частини ліхтаря становить 40mm. Подвійні бічні перемикачі-кнопки інтуїтивно зручно дозволяють контролювати роботу білого і кольорового світлодіодів. Так само в кнопках присутній світлова індикація заряду батареї до 0.1V і індикація критичного розряду. Особливістю і відмінністю кожного ліхтаря в окремо, є «вміння» крім основного білого світіння випромінювати другий спектр: червоний, зелений, синій, ультрафіолетовий і інфрачервоний! Розглянемо докладніше унікальні світлодіодні ліхтарі даної групи: Ліхтар Chameleon Nitecore CR6 (червоний)

Основний білий світ: USA світлодіод Cree XP-G2 (другого покоління), максимальна яскравість 440 люмен. Основний червоне світло: USA світлодіод Cree XP-E, максимальна яскравість 120 люмен і потужність випромінювання 3000mW (3Вт.) Два допоміжних сигнальних RGB світлодіоди малої потужності: можуть світити червоним, зеленим, синім максимально тривалий час! Використання червоного світла ліхтаря ідеально підходить для підсвічування цілей в темний час доби, при цьому зберігаючи природне нічний зір людського ока. Використовується на полюванні, на рибалці або просто як кишеньковий ліхтар з можливість режиму роботи «Нічний зір». Ліхтар Chameleon Nitecore CG6 (зелений)

Основний білий світ: USA світлодіод Cree XP-G2 (другого покоління), максимальна яскравість 440 люмен. Основний зелене світло: USA світлодіод Cree XP-E, максимальна яскравість 185 люмен і потужність випромінювання 3000mW (3Вт.) Два допоміжних сигнальних RGB світлодіоди малої потужності: можуть світити червоним, зеленим, синім максимально тривалий час! Використання зеленого світла ліхтаря. Зелене світло найбільш сприйнятливий людиною, але несприйнятливий для багатьох видів диких тварин, що робить його застосування ідеальним для полювання! Так само це хороший «потайний-пошуковий» світло в темряві. Ліхтар Chameleon Nitecore CB6 (синій)

Основний білий світ: USA світлодіод Cree XP-G2 (другого покоління), максимальна яскравість 440 люмен. Основний синє світло: USA світлодіод Cree XP-E, максимальна яскравість 35 люмен і потужність випромінювання 3000 mW (3Вт.) Два допоміжних сигнальних RGB світлодіоди малої потужності: можуть світити червоним, зеленим, синім максимально тривалий час! Використання синього світла ліхтаря. Синє світло ідентифікує сліди крові, що дозволяє використовувати його на полюванні для пошуку і вистежування поранень дичини (подранка). Ця ж особливість синього спектра світіння дозволяє застосовувати такий ліхтар в бойових умовах під час лікування поранених для швидкого пошуку пошкоджень. Ще одна важлива особливість синього світла це його здатність залучати деякі види риб, що робить його ідеальним в якості ліхтаря для риболовлі! Такий "синій ліхтар" може не тільки висвітлювати Ваші снасті на рибалці а й допомагати ловити рибу !!! Характерною відмінністю ліхтарів Nitecore серії С (Chameleon) - є зручне і інтуїтивно зрозуміле управління однією рукою, яскравий і чистий світ, серйозна захист від ударів, вібрації, віддачі пострілів великокаліберного зброю і негоди. Тепер мисливці, рибалки, любителі спортивної стрільби можуть гідно оцінити якість спеціалізованого освітлення Nitecore. Додатковим плюсом в кожному ліхтарі серії С, є встановлені два економічний тактичних світлодіода RGB, які використовуються в якості сигнальних вогнів або для надекономічний тактичної підсвічування поблизу (червоний, зелений, синій). Технологія успішно перевірена в гучній новинці 2013 ліхтарі Nitecore SRT7. Сподіваємося що дана стаття не тільки розповість Вам про високотехнологічних новинки а так само допоможе все-таки розібратися для чого застосовується той чи інший світ в ліхтарях - червоний, зелений, синій. У недалекому майбутньому в групу С (Chameleon) будуть включені очікувані версії ліхтарів з ультрафіолетовим світлодіодом UV (Nitecore CU6), з довжиною хвилі 365 nm, і інфрачервоним світлодіодом (Nitecore CI6) для спільних дій з приладами нічного бачення.

Введіть номер телефону.

Ми Вам передзвонимо для оформлення замовлення. Графік роботи менеджерів:
Пн-Пт: 09:00 - 19:00
Сб: 10:00 - 15:00

MONITORING