ISPO Award 2014: Nitecore Chameleon CR6 - золотий переможець в номінації «Висвітлення і Енергія»!

30.01.2014

Щороку понад 2400 міжнародних компаній представляють свої найновіші продукти на виставці ISPO в категоріях спорту, туризму і активного способу життя. На цей раз в Мюнхені зібралося понад 81000 відвідувачів з 109 країн світу. Нагорода виставки ISPO Award - це одна з найважливіших нагород року. Роздрібні мережі магазинів цінують її як інструмент для визначення майбутніх топів продажів, журналісти цінують за можливість огляду новітніх продуктів, а користувачі - за отримання незалежних рекомендацій експертів щодо вибору майбутньої покупки.

ISPO Awards Цього року незалежні експерти знову зібралися на виставці, щоб вибрати найкращі продукти цього року. Ми з гордістю доносимо до Вас радісну новину, світлодіодний ліхтар Nitecore Chameleon CR6 став переможцем і завоював золоту нагороду в розділі «Освітлення та Енергія» (LIGHTING & ENERGY).

chameleon Компанія Nitecore, як лідер у виробництві професійних світлодіодних ліхтарів, вже представляла раніше свої зоряні продукти і новинки на попередніх шоу. Тисячі користувачів прийшли протестувати наші інноваційні ліхтарі з високою продуктивністю. Співробітники компанії Nitecore витратили безліч зусиль для створення маленьких і легких світлодіодних ліхтарів, з цього серія ліхтарів Chameleon, а так само нові налобні ліхтарі Nitecore, викликали підвищену увагу відвідувачів виставки ISPO.Chameleon RGB Світлодіодний ліхтар Nitecore Chameleon CR6 може світити п'ятьма варіантами кольору: два основних світлодіода (Cree XP-G2 і Cree XP-E), а так само два додаткових світлодіода RGB (червоний, синій і зелений) і все це рас покладено в стандартній 40мм головної частини ліхтаря. Основне призначення світлодіодного ліхтаря Nitecore Chameleon CR6 - тактичне застосування, полювання, а так само зручний ручний світло для працівників спецслужб, хоча багатьом він відмінно підійде як ліхтар для повсякденного використання.

Nitecore CG6 Всі ліхтарі серії Chameleon оснащені світлодіодами Cree XP-G2 (R5) білого світла, а так само світлоповертачем, виконаним за технологією «Precision Digital Optics Technology», що забезпечує відмінну продуктивність. Подвійна бічна кнопка перемикання дозволяє контролювати білі і кольорові світлодіоди окремо. У ліхтарі Nitecore CR6 присутній світлодіод Cree XP-E (R2) червоного кольору, що відмінно підійде для умов нічного полювання, що обумовлює перевагу ліхтаря в своєму класі. Максимальна потужність в 120 люмен і дальність променя до 150 метрів є найбільш ефективним світлом для людського ока. Nitecore CG6 У доповненні до всього всі ліхтарі серії Chameleon мають стандартний діаметр корпусу в один дюйм, що дозволяє легко кріпити їх на зброю, а сумісність з тактичної виносної кнопкою Nitecore RSW1 робить використання ліхтаря на полюванні ще зручнішим.

Що ж говорило журі виставки ISPO про новинку: «В тумані, червоне світло є найкращим для людського ока. Цей ліхтар поєднує в собі червоний і білий світ, а так само відрізняється зручним перемиканням режимів, що дозволяє використовувати його в самих різних умовах. Світлодіодний ліхтар Nitecore Chameleon CR6 працює на акумуляторі 18650 і має найменший вплив на навколишнє середовище. Поєднання всіх цих характеристик робить цей ліхтар ідеальним рішенням для різних видів спорту та робіт на відкритому повітрі. »Спробуйте кращу нічне полювання з Вашим« Хамелеоном ».

Введіть номер телефону.

Ми Вам передзвонимо для оформлення замовлення. Графік роботи менеджерів:
Пн-Пт: 09:00 - 19:00
Сб: 10:00 - 15:00

MONITORING