Як вибрати ліхтар для полювання?

06.02.2017

Полювання – справа тонка, не повинно бути зайвих звуків, рухів і незручностей. Звір швидко бігає і далеко, тому для  тих, хто любить продовжувати полювати в нічний час, слід уважно вибирати ліхтарі для полювання. Простий ліхтарик тут не підходить, оскільки він повинен бути міцним і мати надійне кріплення. Найголовніше, що корпус підствольного освітлювального приладу повинен бути ударостійким, щоб його не пошкодила віддача під час пострілу. Хороша оптика в сприянні правильно спрямованим променем перетворюють полювання в реальне незабутнє задоволення. Найважливіший момент вибору: звернути увагу на наявність різних режимів,  вибрати зручне кріплення, визначити тип відповідників харчування, особливо, якщо полювання тривати кілька ночей. І дуже не зайвим буде звернути увагу на допоміжні функції ліхтарика, які допоможуть почувати себе в дикому темному лісі досить комфортно.

Відмітні характеристики

Полювання в нічний час доби має одну маленьку незручність – руки завжди зайняті зброєю, тому освітлювальний прилад тримати просто нічим.  Тому раціональніше використовувати підствольні ліхтарі для полювання. Дальність променя – від 100 метрів до одного кілометра по прямій, що у декілька разів далі, ніж потужне освітлення автомобіля. Ці вироби виготовляються з надміцного сплаву, а це означає, що можна не боятися ударів і падіння ліхтаря з висоти 1,5 метрів. Багатьох зацікавить наявність на зворотному боці корони для рукопашної самозахисту. Ліхтарі мають малу вагу і кишенькові розміри, завдяки чому їх завжди можна возити з собою. Для збереження зовнішнього вигляду і чистоти поверхонь, що відбивають потрібно завжди зберігати вироби в спеціальному чохлі.  Корпус володіє антикорозійними водостійкими якостями, а різьблення збірки не пропускає вологу. Навіть якщо помістити ліхтар під воду на тривалий час на глибину до двох метрів, він успішно продовжить світити. Наявність різних режимів освітлення по потужності дозволяє вибрати оптимальну дальність і потужність променя. При цьому варто звернути увагу, що для цього професійного обладнання у продажу є акумулятори 3500mAh. Скло також має підвищену міцність і водонепроникність. Зручна кнопка або кільце перемикання розташоване так, що змінити режим освітлення можна не відволікаючись від мішені. Варто звернути увагу на виносні кнопки, які істотно підвищують маневреність і комфортність використання підствольного ліхтаря.

Професійний підствольний ліхтар для полювання придбати має сенс тому, що:

  •  • Дальність променя дозволяє простежити за быстроудаляющейся мішенню без зайвих рухів;
  •  • Кріпитися на зброю, не створюючи незручностей при пересуванні;
  •  • Режим перемикається легким поворотом кільця або натисканням кнопки;
  •  • Корпус стійкий до подряпин, саден, падіння з висоти;
  •  • Може стояти на торці і використовуватися як світильник для кемпінгу;
  •  • Має тривалий час роботи від однієї зарядки акумулятора.

 

Задаючись метою купити ліхтар для полювання, завжди потрібно відштовхуватися від характеристик і можливість використовувати як поствольний. Навіть просто попити чай у багаття приємніше з гарним освітленням, а вже під час самої полювання промінь повинен бути направлений мети, мати достатню довжину, а елементів живлення повинно вистачити мінімум на ніч. Професійні прилади для освітлення мають компактні розміри і мала вага.

Введіть номер телефону.

Ми Вам передзвонимо для оформлення замовлення. Графік роботи менеджерів:
Пн-Пт: 09:00 - 19:00
Сб: 10:00 - 15:00

MONITORING