Як вибрати ліхтар для походу?

06.02.2017

Кемпінг, туризм, альпінізм, сплав по річці – усе це здоровий бадьорий відпочинок, який потрібно обов'язково облаштувати завчасно, щоб він був дійсно для душі. Сьогодні у продажу є повний комплект туристичного спорядження, який потрібно вибирати відповідно якісним характеристикам.  Розбираючись в тонкощах  таких виробів, як похідний ліхтар, можна перетворити навіть самий незатишний ліс для домашній куточок з чудовою атмосферою. Туристичний ліхтар завжди володіє зручними компактними розмірами і простий у використанні.

Вибір типу ліхтаря

Сьогодні асортимент освітлювальних приладів настільки широкий, що не завжди зрозуміло, з чого виходити. Перший і дуже важливий фактор – ліхтар повинен мати тривалий час роботи від однієї зарядки акумулятора. Виробник професійних товарів пропонує вибирати потужніший – від 5 годин до декількох діб. У продажу є безліч розсіюючих ліхтарів, світильників і варіантів для мисливців. Але в екстремальних похідних умовах найчастіше використовують два  типу – ліхтар налобний акумуляторний і ручний.

Ручні ліхтарі легко носити в руці, зручні при пошукових роботах і мають більш тривалий термін експлуатації. Але якщо періодично потрібен світильник з розсіюючим світлом, то на цей випадок є двосторонні модифікації висувається дифузором. Зовсім не обов'язково обмежувати себе чимось певним, якщо потрібна гібридна модель. Перевага такої конфігурації очевидно – компактні розміри,  поміщається в кишеню сумки, а також стандарт харчування батарейок  AA, який широко доступний у продажу, а тому завжди можна взяти запасний комплект. При цьому всі моделі володіють трьома режимами – середній світло, слабке світло і подача сигналу SOS. Ліхтар розроблявся спеціально для похідних умов, тому стійкий  до вологи і фізичних впливів. З таким звіром можна ходити вночі в ліс за дровами, абсолютно не боячись заблукати. Примітний і портативний кемпінговий світло: здатність розсіювати робить комфортніше вечеря в наметі,  допомагає приготуватися до сну і навіть проводити романтичні вечірнє читання. Якщо обзавестися достатньою кількістю змінних носіїв харчування, то можна обходитися без підзарядки тижнями.

Налобні модифікації

Цей тип ліхтарів з'явився на основі ідеї шахтарської каски і з успіхом прижився серед тих, хто знає багато про кемпінгової похідного життя. В лісі бродити вночі доводиться з якоюсь певною метою, і зручніше, якщо при цьому руки абсолютно вільні.  Ліхтар налобний світлодіодний зазвичай має плоску структуру, тому в нього вшивається акумулятор. У нього також включені три режими роботи, які змінюються натисненням кнопки. Цей тип дозволяє проводити різні роботи в темряві, не думаючи про те, куди б подіти сам освітлювальний  прилад. Нестачі два – його не поставиш на торець і  не заміниш батарейки, а в іншому – одні переваги. Зберігати такий ліхтар слід в зачехленном стані, щоб не припадають пилом скло. У цих ліхтариків:

  •  • Тривалий термін експлуатації від однієї зарядки;
  •  • Широкий кут огляду і часткове розсіювання;
  •  • Простий спосіб зарядки за допомогою дроту – нічого не потрібно розбирати;
  •  • Висока стійкість до ударів і водонепроникність.

 

Професійні ліхтарі для серйозних заходів.

Тривалий культурний відпочинок з сім'єю або друзями, риболовля, полювання, шашлики – все це мрія  практично кожного з нас. Однак можна злегка доповнити дикий відпочинок, якщо купити похідний ліхтар, який дає потужний світло, максимально підходящий особисто кожному. Параметри, на які слід звернути увагу насамперед: час автономної роботи, перемикання режимів, форма ліхтаря, і, звичайно ж, брендове якість, гарантована виробником.

 

Введіть номер телефону.

Ми Вам передзвонимо для оформлення замовлення. Графік роботи менеджерів:
Пн-Пт: 09:00 - 19:00
Сб: 10:00 - 15:00

MONITORING