Як вибрати ліхтар для риболовлі?

06.02.2017

Той, хто по-справжньому захоплюється рибальством, виходить на промисел практично у глуху ніч. Ранній підйом – це не найскладніше в цій справі – важливіше не забути узяти з собою все необхідне. І в цьому випадку наскільки б не була відома стежка рибака, все одно мати надійний ліхтар для риболовлі також важливо, як і решта спорядження. Особливо в тому випадку, якщо вона передбачається  на човні. Професійні ліхтарі  використовувати вигідніше, оскільки у них максимальна сила і дальність променя, а також вони більш пристосовані до екстремальних умов. Плюс до цього рибальські ліхтарики можна використовувати і як пошукові, і навіть як кемпінгові. Залежно від цілей можна вибрати різну модифікацію, яка найбільш зручна в кожному конкретному випадку.

Комплектація і модифікація ліхтарів

Ліхтарі в основному діляться на ручні і налобні, тому важливо відразу визначитися, який варіант більше підійде. Наприклад, налобний ліхтар для риболовлі має ряд переваг, головна з яких – відсутність необхідності тримати ліхтарик постійно в руках. На риболовлі адже постійно потрібно міняти прикормку, розплутувати вузли, перепливати на інше місце. Налобное освітлення – це коли світло включив і тут же про нього забув. З точки зору надійності – ці моделі володіють підвищеною стійкістю до ударів та вологи. Ручні ліхтарі – найбільш часто використовувані, оскільки вони  можуть також застосовуватися як пошукові або як мисливські. Живлення від елементів живлення типу АА (пальчикових) більш універсально, а професійний набір акумуляторів тримає заряд півдоби і більше. Ручні ліхтарі мають дальність променя від сотні метрів до кілометра в залежності від моделі. Відповідно до світових стандартів у нього зазвичай включена функція маяка, подача сигналу SOS і строб. Це підвищує безпека риболовлі на льоду і можна подати сигнал в лісі, якщо рибалка раптом заблукав. Налобні моделі мають зазвичай кнопку перемикання, а ручні мають найрізноманітніші модифікації, кнопки, магнітні кільця і т. д. При виготовленні кожної моделі використовується матеріал, стійкий до корозійних процесів. Професійні товари мають режими більш спрямованого світла з рівним засветом.

Ліхтарі  на акумуляторах для риболовлі - це:

  •  • Комфортний відпочинок при занятті улюбленою промислом в темний час доби;
  •  • Довговічність служби виробу і тривалий безперервний режим роботи;
  •  • Гарантія довговічності;
  •  • Компактні похідні розміри і безліч професійних доповнень;
  •  • Міцне змінне кріплення і аксесуари для зберігання.

 

Відмінa професійних ліхтарів

Ідеального нічого немає, і звичайно ліхтарі для риболовлі часто падають, б'ються, потрапляють у воду, залишаючись при цьому неушкодженими. Професійний вибір – це перш за все постійний захист від вологи. З сучасними ліхтарями занурення доступно як мінімум до двох метрів. Вологостійкий корпус і водонепроникна різьблення – ось  орієнтири справжнього рибалки, які припадуть до смаку кожному. З таким оснащенням риболовля стане комфортною в будь-який час доби, у будь-який час року. При цьому важливо не забути придбати додаткові аксесуари для зберігання і харчування великою ємністю.

Введіть номер телефону.

Ми Вам передзвонимо для оформлення замовлення. Графік роботи менеджерів:
Пн-Пт: 09:00 - 19:00
Сб: 10:00 - 15:00

MONITORING