Кишеньковий «Монстр»: Nitecore MH23

13.01.2018

До цього моменту жоден користувач не знав, що таке «Монстр» та і ще який може помістити в кишеню – це все про справжній «Дальнобiй» Nitecore MH23.


 

Страхітливі параметри

Перше, що напрошується запитати: «Чому Монстр?» - та тому, що наведіть приклад, хоч один ліхтар, який мав такі габаритні розміри, але і те, що заховано так би мовити «під капотом» - це просто не передати словами, а тільки потрібно обов'язково дивитися на ділі.

А на ділі ми можемо поділитися з Вами деякими фактами і реальними тестами, і так почнемо...

Перше, що є насправді - круто, так це його потужність, яка становить цілих 1800 люмен, і з такими значеннями продуктивності він світить на цілих 294 метри. За такі заслуги його можна сміливо переводити в ряди пошукових ліхтарів, але це ще не все, аз рахунок розмірів, він поміститься в будь-яку кишеню брюк або штанів, за це його можна вважати кишеньковим. Але є додаток, який робить його ще краще, і це вбудований micro-USB порт. І після такої новини його можна вважати портативним, так як можна зарядити від Power Bank'а. І тут у Вас може виникнути запитання «До якої категорії його можна віднести?» - але це вже вирішувати Вам, як і для чого його використовувати... Наше завдання тільки розповісти про його переваги.

Введіть номер телефону.

Ми Вам передзвонимо для оформлення замовлення. Графік роботи менеджерів:
Пн-Пт: 09:00 - 19:00
Сб: 10:00 - 15:00

MONITORING