Кожен мисливець бажає знати все про цей ліхтар: огляд Nitecore P16 TAC

20.09.2017

Люди по-справжньому люблять свою справу завжди в курсі новинок на ринку, пов'язаному з їх сферою. Це ж стосується мисливців або людей, що займаються спортивною стрільбою. Ми з командою Nitecore завжди схвалюємо таке прагнення до знань і навіть допомагаємо, тому сьогодні розповімо про новий ліхтар для тактичного та мисливського застосування Nitecore P16 TAC.


 

Nitecore P16 TAC

 

Розширюємо кордони

 

Якщо ви постійно стежите за нашими оновленнями товарів, то не могли не помітити схожість нової моделі зі знаменитим мисливським і підствольним ліхтарем Nitecore P16, проте, незважаючи на зовнішню і, здавалося б, функціональну схожість, новий P16 TAC модифікований і покращений, і тепер його сфера застосування набагато ширша. Насамперед, це сила світлодіода, яка завдяки поліпшеним компонентам ланцюжка стала давати 1000 люмен світлового потоку і 300 метрів дальності променя. Це неймовірна потужність для ліхтаря такого розміру, а якщо взяти до уваги інтенсивність світла, яка так важлива при використанні зброї, то можна помітити ще більш істотні позитивні відмінності в порівнянні з подібними моделями.

 

Максимально довгий світіння

 

Важко сказати, скільки заряду повинен тримати у своєму акумуляторі ліхтар – чим більше, тим краще. Але, якщо розглядати середні значення можливостей елементів живлення у ліхтарів, 600 годин роботи Nitecore P16 TAC – одне з провідних. Щоб забезпечити такий довгостроковий проміжок роботи в ліхтарі має бути достатньо місця для акумулятора. Використання літій-іонного акумулятора 18650 забезпечить максимальні значення продуктивності, разом з цим володіючи компактними розмірами і невеликою вагою, що дозволить без проблем використовувати пристрій кожен день.

 

Nitecore P16 TAC

 

Виносна або стаціонарна?

 

Керування, напевно, один з вирішальних моментів при виборі тактичних і мисливських ліхтарів. Адже успіх полювання і спортивного змагання залежить не тільки від швидкості вашої реакції, але і від можливості швидко і просто включити і встановити потрібний режим на вашому ліхтарі. Компанія Найткор, як ніхто інший розуміє це, і тому для управління всіма режимами роботи є дві кнопки з двох торцевих сторін ліхтаря - Mode і On/Off, що істотно підвищує зручність використання його в самих різних умовах.  Перша кнопка дозволяє змінювати всі доступні в ліхтарі режими, а друга виконує вмикання та вимикання пристрою. Але, якщо вам раптом знадобиться використовувати ліхтар в якості освітлювального пристрою на зброю, то ви з легкістю зможете управляти їм, замінивши стандартну кнопку виносною. Останньою зручністю, пов'язаною з кнопками, є можливість їх виявлення в повній темряві завдяки опуклості і особливого матеріалу виготовлення.

 

Всі режими, які потрібні для тактичного застосування

 

Особливості сфери застосування ліхтаря визначають не тільки його характеристики, але і режими роботи. Так, P16 TAC має всього сім режимів роботи, з яких чотири можуть бути використані для регулювання яскравості – Високий, Середній, Низький і Мінімальний рівні, а інші три є спеціальними режимами – Строб, SOS і Маяк. Перемикання в спеціальні режими не займає більше двох секунд, а при використанні Високого режиму протягом понад 5 хвилин роботи, пристрій автоматично знизить заряд для відновлення температурного режиму та уникнення перегріву.

 

Переваги

 

  • Можна використовувати як тактичний або мисливський ліхтар
  • При необхідності стаціонарну кнопку можна замінити виносною
  • Компоненти ланцюга з акумуляторами можуть забезпечити до 600 годин роботи
  • Для зручності управління на двох сторонах корпусу є дві кнопки управління
  • Чотири режими яскравості і три спеціальні режими, ідеальний для тактичних цілей
  • Лідируючі показники потужності світлодіода і дальності світлового потоку серед подібних моделей
  • Є спеціальна кліпса, яка дозволяє кріпити ліхтар на одязі або сумці

 


 

Кажуть 80 відсотків успіху справи в якісному спорядженні і тут складно посперечатися. Nitecore P16 TAC – саме та модель, яка допоможе вам без труднощів досягти потрібної мети: освітить шлях на 600 метрів вперед, не кине в біді, навіть якщо це займе 600 годин,  може бути використаний на зброї з виносною кнопкою і, звичайно, прослужить не один десяток років, залишаючись при цьому на лідируючих позиціях цієї сфери ринку.

Введіть номер телефону.

Ми Вам передзвонимо для оформлення замовлення. Графік роботи менеджерів:
Пн-Пт: 09:00 - 19:00
Сб: 10:00 - 15:00

MONITORING