Кемпінгові ліхтарі Nitecore

06.12.2016

Довгий час вважалося, що кемпінговий ліхтар повинен бути обов'язково великим, адже тільки так можна отримати достатньо світла для освітлення. Всілякі конструкції, які прикрашалися й отримували додаткові кріплення розвивалися протягом десятиліть, при цьому на сьогоднішній день створено дійсно багато моделей. Всіх їх об'єднують розміри, які необхідні для створення якісного світла. Однак на початку 2010-х років американська фірма Nitecore вперше запропонувала купити свої кемпінгові ліхтарі, які відрізняються від інших саме розмірами і якістю світла.

Багато хто з нас знають, що на сьогоднішній день існує дуже більша кількість ліхтарів різних видів, призначених для різних цілей. Кемпінгові ліхтарі не виняток у такій класифікації, тому їх основне призначення — висвітлювати простір біля себе, при цьому світло повинен бути не спрямованим, а розсіяним. Звичайно, хотілося б мати джерело світла могутніше, але у такому разі можна просто наблизити аналізований об'єкт. Також кемпінговий ліхтар повинен бути економним і зручним у використанні, тому вимоги до таких приладів іноді дуже високі.

Щоб відповідати цим характеристикам, потрібно конструкторам потрібно було робити об'ємні дифузори, які б преломляли промінь світла і гасили його. Додаткові ручки для перенесення і підвішування звичайно грали свою роль, але габарити так і залишалися великими. Все це тривало до тих пір, поки не були винайдені світлодіоди нового покоління. Технології світлодіодів Cree дозволяють споживати менше електроенергії, при цьому кількість люменів у них набагато вище, ніж у попередніх джерел світла. Таким чином, проблема яскравості була вирішена і справа залишалася за трохи.

Джерела світла нового покоління

Саме зі світлодіодів Cree почалося нове покоління джерел світла, які потрібно брати з собою в похід. Серій і моделей світлодіодів за кілька років було випущено більше десятка, однак щоразу вони пропонували нові, більш високі стандарти. Таким чином ніхто не звернув особливої уваги на чергову презентацію нового зразка Cree XP-G2,  можливості якого були на рівні 135 люмен. Робота стала помітною, коли завод запропонував купити кемпінговий ліхтар Nitecore LA10, який при розмірах 80 на 20 міліметрів і стандартної пальчикової АА батарейки видавав ті самі 135 люмен.

Для тих, хто не дуже розбирається в технічних характеристиках ми пояснимо, що такого видатного вийшло у конструкторів американської фірми. При вазі в 30 грам корпус з ударостійкого сплаву можна розбити тільки сильним кидком про тверду поверхню з пари метрів. При цьому потрібно буде постаратися, так як конструкція вийшла дійсно міцною. На практиці мало хто кидається кемпинговыми ліхтарями, не для цього їх вирішує придбати більшість туристів, однак можна з великою впевненістю стверджувати, що цей ліхтарик точно залишиться цілим при випадковому падінні.

Механізм включення і відкриття ліхтарика близький по конструкції з тубусом губної помади, коли внутрішня частина висувається з середини. Тепер не потрібно переживати про великих розмірах і про те, де б поставити або прикріпити ліхтар. Невелика конструкція поміщається в руці і будь-якій кишені, тому багато туристів досі мріють купити  кемпінговий ліхтар світлодіодний Nitecore LA10. Чому мріють і не купують, запитаєте Ви? Ні, він коштує не дорого. Просто справа в тому, що бренд пропонує ще один виріб для туристів, і його купують відразу. LA10 це мрія для тих, хто вже володіє LR30.

Переваги м'якого освітлення на природі

Новинка, представлена в 2016 році представляє з себе кемпінговий ліхтар світлодіодний акумуляторний, але різниця у нього в тому, що він видає неймовірні для його розмірів 205 люмен. Мало того, він володіє додатковим червоним світлодіодом, який також надає 45 люмен. Водночас така лампа видає неабияку яскравість,  що на практиці означає досить потужне джерело світла. Тільки давайте не будемо забувати, що розміри у цьому випадку 90 на 40 міліметрів, а вага залишається менше 100 грам. Правда, тепер застосований більш потужне джерело живлення, але це цілком виправдовує себе.

Ніж унікальне пропозиція купити кемпінгові акумуляторні ліхтарі від американської компанії Nitecore? Тим, що такі форми і розміри, з такою яскравістю освітлення станом на 2016 рік більше не може запропонувати жоден виробник. Звичайно, існують вироби з таких матеріалів і ліхтарі, які використовують технології світлодіодів Cree, але ні один зразок навіть не наближається за характеристиками до ліхтарів Nitecore. Мабуть, позначається досвід конструкторів заводу, які періодично працюють з військовими замовленнями, так як якість у даному випадку сприймається як належне.

На практиці кемпінгові ліхтарі Nitecore використовують стандартні джерела живлення, але чомусь на відміну від виробів конкурентів, наприклад LR30 в економному режимі може  безперервно працювати більше 3 діб. Яскравість світла буде 12 люмен, чого цілком достатньо, щоб висвітлювати простір навколо себе на пару метрів. На максимальній потужності LR30 може давати промінь світла до 20 метрів, чим зобов'язаний акумуляторів типу 18650. Адже для того, щоб більше світити — як не заощаджуй, а електричний струм все-таки потрібен. Тому більш сильне харчування в свою чергу дозволяє отримувати більш сильне світло.

Практичні висновки

Так як на природі обидві розглянуті моделі розкриваю себе найкраще, ми можемо сказати, що світло від LA10, так і від LR30 навіть у сутінках помітний здалеку і може служить як мінімум в ролі «маяка».

Стійкі конструкції чудово встановлюються практично в будь-якому місці похідного табору, а світло від них дуже м'який і заспокійливий. Зручне і цікаве включення і перемикання режимів кожен раз нагадує, що це високотехнологічні вироби, так як навіть здається на дотик пластик якось вселяє довіру і не тріщить під пальцями і в кишені.

12 люмен економного режиму, якщо купити кемпінговий світлодіодний ліхтар LR30, чудово освітлюють намет на 4 чоловік і дозволяють навіть читати на відстані півметра від ліхтаря. Автономної роботи від акумулятора 18650 Trustfire при випробуваннях нам вистачило на 62 години, при цьому яскравість-12 люменів трималася весь цей час, після чого один раз стала менше до 5 люмен і через 3 години повністю згасла. Якщо чесно, то кращих кемпінгових ліхтарів на ринку напевно не існує, так як вони на відкритому повітрі виявляються набагато функціональний, ніж просто кемпінгові, але при цьому в розмірах і вазі — відверті «малюки».

Введіть номер телефону.

Ми Вам передзвонимо для оформлення замовлення. Графік роботи менеджерів:
Пн-Пт: 09:00 - 19:00
Сб: 10:00 - 15:00

MONITORING