Компанія Nitecore на міжнародному ножовому шоу Сталева грань

30.09.2017

23 вересня 2017 року в Києві відбувся найбільший тематичний захід, пов'язаний з ножами в Україні, - Сталева грань. І, звичайно, компанія Nitecore відвідала шоу і стала одним з найуспішніших учасників виставки.


 

Ковальська справа на ножовому шоу

 

Вуличне шоу, видобуток вогню і капсула часу

 

Програма заходу була надзвичайно насичена. Почалося з вулиці – там ковалі з усієї України влаштували невелике шоу прямо під відкритим небом – вони викували українську «Капсулу часу», подібну до тієї, яка була закладена в Нью-Йорку в 1939 році. Загальний розмір цієї символічної речі склав 800 мм у висоту і 150 мм діаметра, а всередину учасники помістили цікаві предмети, які могли б розповісти про них, їх справі, побут і життя в цілому. Крім того всі присутні написали спільний лист, яке також внесли в капсулу, а потім віддали її співробітнику Музею Історії Києва. До речі, відкрити капсулу зможуть тільки в 2121 році! Крім того, для всіх бажаючих майстри ковальської справи провели майстер-класи та контрольні завдання: кування інструменту і видобуток вогню.

 

Історичні реконструкції на ножовому шоу

 

Ножі у справі

 

Немає нічого краще, ніж дивитися на ніж у справі, адже професійне володіння ножем – справжнє мистецтво. В цьому змогли переконатися всі спостерігаючi виступiв всіляких клубів військової справи та історичної реконструкції, які повернули всіх глядачів в стародавні часи. Потім були конкурси майстрів, їх «хвилина слави», найфоманский квест, кунгфу, карате, танцювальні виступи, бліц-конкурси і навіть конкурси для дітей. Самою цiкавою частиною заходу був кулінарний конкурс «Сніданок туриста», фото-флешмоб і, звичайно, виставка товарів, в якій взяла участь і компанія Nitecore.

 

Тест-драйви продукції Найткор і новинки на ножовому шоу

 

Чим дивували

 

Для виставки на ножовому шок Найткор підготувала кращі моделі та новинки, які розмістила на своєму прилавку, який весь захід був оточений зацікавленими відвідувачами. Саме для них представники компанії влаштовували тест-драйви ліхтарів для екстримальних умов і просто показували весь функціональний набір кращих освітлювальних приладів в Україні. 

 

Компанія Найткор на ножовому шоу

 


Шоу такого масштабу, пов'язаного з ножами, що не має аналогів. Компанія Найткор завжди рада прийняти участь у заході та у свою чергу теж здивувати і порадувати гостей і глядачів цікавими і потрібними речами зі сфери ліхтарів. До нових зустрічей!

 

Введіть номер телефону.

Ми Вам передзвонимо для оформлення замовлення. Графік роботи менеджерів:
Пн-Пт: 09:00 - 19:00
Сб: 10:00 - 15:00

MONITORING