Компанія Nitecore взяла участь у фестивалі ACTIVEXPO FEST

27.10.2017

Ми завжди за пропаганду активного способу життя, туризму і спорту, тому не пропускаємо жоден захід цієї сфери, беручи участі у виставках і спонсоруючи призи для кращих з кращих. Саме тому компанія Найткор не змогла не взяти участь у найбільшому фестивалі виставок товарів та послуг для активного способу життя ACTIVEEXPO FEST, який проходив у Києві 19-22 жовтня.

 


 

ACTIVEEXPO FEST 2017

 

Про фестивалі

 

ACTIVEXPO FEST – це фестиваль, масштаби якого вражають. На ньому зібрані товари мисливської, рибальської та туристичної сфери, а також товарів для альпінізму та активних видів відпочинку. Тобто все, що зробить ваше проведення часу найбільш комфортним, корисним і безпечним.

 

ACTIVEXPO FEST 2017

 

Внесок компанії Nitecore

 

На виставці є тематичні розділи, і тут нашій компанії було складно вибрати щось одне, адже асортименти товарів вражають своєю різноманітністю, а одну з негласних кредо – надати покупцеві товар, який максимально потрібен саме йому. Тому у нас є ліхтарі для дайвінгу, полювання, туризму налобні, наключники, пошукові ліхтарі-палиці, велофари, ультрафіолетові тактичні, підствольні. А крім того, ще сумки, свистки, тактичні ручки, зарядні пристрої для різних видів техніки і акумуляторів і багато іншого. Що сказати, навіть таких вимогливих і досвідчених гостей, як на ACTIVEXPO FEST, нам є чим здивувати.

 

ACTIVEXPO FEST 2017

 

Програма заходів

 

Весь фестиваль мав дуже насичену програму: урочисте відкриття, презентації новинок сфери рибальства, полювання і туризму, розіграш призів, традиційний дитячий день та інші цікаві івенти. Частина призів для розіграшу надала і наша компанія, чим порадувала переможців.

 


 

Компанія Найткор була рада стати частиною ACTIVEXPO FEST і бути поруч з кращими компаніями сфери туризму, рибалки і полювання. До нових зустрічей!

Введіть номер телефону.

Ми Вам передзвонимо для оформлення замовлення. Графік роботи менеджерів:
Пн-Пт: 09:00 - 19:00
Сб: 10:00 - 15:00

MONITORING