Компанія Nitecore взяла участь у виставці

25.10.2017

Одне з вибраних напрямків політики компанії Найткор – просування в маси нових технологій, а також участь у заходах важливих для всієї країни, пов'язаних з цим. Саме такий захід відбувся з 10 по 13 жовтня у Києві на території Міжнародного виставкового центру.


 

Nitecore на виставці

 

 

Масштаби виставки та почесні гості з усіх куточків світу

 

Міжнародна виставка "Зброя та безпека" проходила напередодні Дня захисника України і зібрала близько 19 000 відвідувачів і 425 найбільших підприємств-учасників, серед яких була і компанія Найткор. На виставці були присутні почесні гості: Міністр внутрішніх справ України, міністри оборони Польщі, Туреччини, Об'єднаних Арабських Еміратів, Ісламської Республіки Пакистан, а також секретар РНБО України Олександр Турчинов, який навіть зробив на своїй сторінці у Facebook пост з фотографіями моделей, представлених на виставці.

 

Nitecore на виставці

 

Що було представлено на виставці

 

В рамках виставки було проведено 13 науково-практичних та презентаційних подій, в тому числі конференції, круглі столи з обговорення питань модернізації озброєння, а також укладення контрактів, створення спільних проектів. Також були представлені зразки сучасного озброєння і військової техніки виробників з України, Європи, Азії та Америки.

 

Nitecore на виставці

 

Найновіше і найкраще

 

14 рік поспіль виставка збирає кращих розробників і виробників у сфері безпеки, оборони та спеціальної техніки, а в цьому році центральною подією стала демонстрація нової бойової машини "Страж" - спільна робота Житомирського і Київського бронетанкових заводів. «Страж» створений для вогневої підтримки танків на поле бою, щоб захищати танки і знищувати цілі на землі і в повітрі. Компанія Найткор також представила свої новітні моделі тактичних, підствольних та інших моделей ліхтарів, які зібрали навколо вітрини безліч глядачів, бажаючих протестувати здібності світлодіодних інновацій своїми руками. Результату не варто довго чекати - відвідувачі залишилися задоволені, а деякі пішли навіть не з порожніми руками.

 

Nitecore на виставці

 

Ліхтарі та безпека

Якщо ви раптом задалися питанням, як ліхтарі пов'язані зі зброєю та безпекою, але не опинилися на виставці, де наші найкращі співробітники розповідали про самих незвичайних і корисних застосуваннях ліхтарів, то ми розповімо. Насамперед ліхтар - це освітлення, а значить ваша безпека пересування в темний час доби, і навіть захист, якщо ви скористаєтеся режимом стробоскопа або турбо режимом, щоб дезорієнтувати противника. Наприклад, в моделях Nitecore H27UV, Nitecore SRT17, Nitecore TM03 CRI. Крім того, в моделях зразок Nitecore P05 Pink є спеціальна коронка, яка дозволяє наносити оборонні удари і при необхідності дозволить розбити скло. До того ж, компанія Nitecore випускає сигнальні свистки і тактичні ручки, які також незамінні в самообороні.

 


 

Виставка "Зброя та безпека" має величезне практичне і суспільне значення, тому що поглиблює співпрацю з зарубіжними технологіями і об'єднує всіх українців навколо ідеї нової України з мирним небом і процвітаючими землями. Компанія Найткор була рада розділити цей захід з найбільшими компаніями і гідно представити товари своєї сфери у заході міжнародного масштабу

Введіть номер телефону.

Ми Вам передзвонимо для оформлення замовлення. Графік роботи менеджерів:
Пн-Пт: 09:00 - 19:00
Сб: 10:00 - 15:00

MONITORING