Крихітний багатофункціональний монстр: огляд Nitecore TM38

02.10.2017

Монстр може бути крихітним, але не втрачати свою силу - це правда, якщо мова йде про нову модель ліхтаря TM38 з серії монстрів. Це справжній лідер серії з унікальною потужністю і разом з цим самими маленькими габаритами.

 


 

Nitecore TM38

 

Просто маленький акумуляторний прожектор

 

Без зайвих вагань і з твердістю можемо сказати, що це найбільш досконала модель з серії ТМ. Такий рівень якості та функціональності був досягнутий завдяки використанню самих інноваційних технологій у світі ліхтарів. Насамперед, це, звичайно високопродуктивний світлодіод, який руйнує всі межі уявлень про продуктивності світлових приладів. Крім того, TM38 – це справжній акумуляторний прожектор, який б'є рекорди не тільки своєю потужністю 1800 люмен, але і своїми невеликими розмірами. З рекордних показників «монстра» також слід зазначити 1400 метрів максимальної дальності світлового променя і 490.000 кандел інтенсивності світла і колірної насиченості, які отримуються в результаті взаємодії самих передових оптичних комплектуючих цієї моделі, в тому числі технології точної цифрової оптики.

 

Екстремальна стійкість заряду

 

Ліхтарі Найткор завжди зберігають свій статус найбільш надійних в ситуаціях екстремального характеру або, наприклад, під час пошуково-рятувальних операцій. Вся справа в тому, що елементами живлення ліхтаря виробники приділяють дуже багато уваги, і це дає гідний результат. Так, для Nitecore TM38, який можна використовувати, як і для тривалого освітлення, при мінімальному рівні яскравості, так і для режиму максимальної потужності, потрібно такий високопродуктивний блок живлення, як NBP68HD. Він містить у собі вісім літій-іонних акумуляторів, з'єднаних в ланцюг і захищених від вологи і пилу загальним корпусом з високоякісного матеріалу. Зарядку акумуляторного блоку можна проводити незалежно, а значить, якщо один розрядиться, можна замінити його зарядженим другим. Зручною властивістю є наявність вбудованого порту в головній частині, а також світлових індикаторів, які сигналізують про поточний рівень заряду.

 

Nitecore TM38

 

8 режимів маленького монстра і дисплей

 

Високопродуктивність – не єдина перевага цієї моделі. Не можна не згадати вісім режимів, управляти якими можна за допомогою всього лише однієї двоступеневої кнопки, що відкриває швидкий доступ до всіх режимів яскравості і спеціальним можливостям функціоналу. До речі, кнопка запатентована, і належить компанії Найткор, а зроблена з поліпропілену, стійкого до температурних перепадів і ударів. Для зручності у неї також вбудований індикатор живлення, який буде вказувати заряд акумулятора, що залишився. У вісім режимів входять: мінімальний, низький, середній, високий, турбо, строб, SOS, маяк. Багатофункціональність ліхтаря відкривається не тільки в кількості режимів, але і в унікальному OLED-дисплеї. Під час експлуатації ліхтаря вся потрібна інформація про всіх параметрах ліхтаря і поточному робочому процесі, наприклад, зарядці або її завершення. Також користувач може побачити на дисплеї вибраний режим роботи і обрану яскравість, робочу температуру, напругу і рівень заряду у вигляді символічної іконки.  

 

Переваги

 

  • Мінімальні габарити ліхтаря з прожектора потужністю в 1800 люмен
  • Максимальна дальність світлового променя 1400 метрів
  • Вбудований дисплей, який відображає всі поточні параметри, режим, рівень заряду
  • Двоступенева кнопка для управління 8 режимами дозволяє швидко переходити до спеціальних режимів в екстрених ситуаціях
  • Оптимальна система теплорегуляції
  • Вбудована в кнопку світлова індикація
  • Можливість заряджати блок акумулятора окремо від ліхтаря
  • За допомогою ременя можна носити на ремені

 


 

Монстри можуть не тільки лякати, але й дивувати, а головне ставати кращими. Унікальним Nitecore TM38 робить те, що він вміщує в свої невеликі габарити 8 режимів роботи, вбудований дисплей, новітні технології терморегуляції, светоіндікаціі та інтелектуальної зарядки.

Введіть номер телефону.

Ми Вам передзвонимо для оформлення замовлення. Графік роботи менеджерів:
Пн-Пт: 09:00 - 19:00
Сб: 10:00 - 15:00

MONITORING