Хто шукає, той завжди знайде: огляд надпотужних пошукових ліхтарів Nitecore

19.07.2017

Яким повинен бути ідеальний ліхтар? Невеликого розміру, але великої яскравості, з широким кутом засвітки і універсальним застосуванням в самих різних сферах – якщо ви так вважаєте, надпотужні пошукові ліхтарі створені саме для вас!

Спочатку пошукові ліхтарі використовувалися виключно військовими, і не були доступні широкому колу споживачів. Зараз це річ, яка використовується не тільки рятувальниками і охоронними службами, але і звичайними туристами, які потребують яскравого, майже денного освітлення. Передові технології сучасних ліхтарів злегка змінили їх вигляд, але вони всі також об'єднують в собі надпотужний далекий промінь, компактний розмір і економність у використанні. Сьогодні ми розглянемо кілька на наш погляд моделей, які можуть підійти саме вам.

 


 

Nitecore TM28

 

Nitecore TM28

 

Монстр інновацій

Nitecore TM28 не те що вражає, а захоплює, тому що це перший ліхтар потужності 6000 люмен – найбільшою серед представлених моделей. У чому секрет? Спільна робота чотирьох найсильніших світлодіодів американського виробництва, з'єднаних разом сучасними технологічними розробками.  Разом з цим властивості його оптики забезпечують при необхідності промінь на 655 метрів, а термоелектричні технології бережуть світлодіод від перегріву, зберігаючи стабільність і довготривалість роботи.

Розум і кмітливість

Тисячі вчених працюють над створенням ідеального штучного інтелекту, і ось один з них поселяється в Nitecore TM28, бо хто, якщо не він, буде допомагати розраховувати час роботи на кожному з режимів потужності і стежити за станом заряду. Все це вміщається в цифрову плату, а дисплей дозволяє контролювати яскравість діодів, напругу акумуляторів у поточному часi, і дізнаватися температуру середовища навколо.

Приборкання «монстра» і кнопка спуску

Всім відома зручна двоступенева кнопка включення і перемикання для фотоапарата, а якщо додати таку кнопку у ліхтар? Вийде Nitecore TM28 з моментальним доступом до всіх функцій ліхтаря, яким можна керувати одним пальцем. Крім можливостей щоденного режиму з зміною яскравiстю, TM28 має той самий пошуковий режим з високим рівнем потужності і Турбо, а також режим строб, S. O. S. і Маяк. «Монстр» не перебірливий у зарядах живлення і для нього можна використовувати поширені елементи типу 18650.

Приручений

Цей ліхтар легко поміщається в руку і важить всього 414 гр, що неймовірно для такої сили. І, звичайно, цей ліхтар, на відміну від звичайних монстрів готовий служити саме вам. Плата живлення розроблена так, щоб відображати світловий потік максимально плавно, і забезпечує роботу більше 999 годин. До того ж ви не «розбудіть» монстра випадково – для цього є режим блокування, що запобігає ненавмисне включення. Ну і останнє, його можна використовувати на штативі, що зручно при будівництві і в умовах кемпінгу, носити в кишені або на темляцi.

Переваги

 • Перший та найпотужніший з ліхтарів такого типу в 6000 люмен
 • Безперервно працює більше 999 годин
 • Захист від перегріву і випадкового включення
 • Інтелектуальна плата і дисплей для контролю заряду і потужності
 • Двоступенева кнопка для управління всіма функціями
 • Можливість використання різних типів живлення
 • Темляк в комплекті та чохол
 • Можна використовувати зі штативом

 


 

Nitecore TM03

 

Nitecore TM03

 

Кращий серед тактичних

У порівнянні з минулою моделлю потужність 2800 люмен здається не такою вже великою, але можете повірити на слово – серед тактичних ліхтарів це справжній світлодіодний гігант. Максимальний світловий потік, продуктивність ліхтаря і дальність променя є унікальними для моделі такого типу. Спеціальний рефлектор рівномірно розподіляє світло, що дозволяє навіть при максимальній потужності не навантажувати очі.

Ваш захисник

Звичайно, силу треба використовувати з розумом, і тому було б несправедливо не використовувати всі потужності TM03 для захисту. Утримуючи кнопку Mode можна отримати миттєвий спалах світла, який дозволяє не лише оглянути можливого супротивника, але і дезорієнтувати, засліпивши його, що надає вам значні переваги для подальших дій. Крім того, також легко можна перемикатися на режим стробоскопа, який ідеально підходить для самозахисту в ближньому бою і інших непередбачених ситуаціях, коли потрібно знешкодити нападника. Для подібних ситуацій на ліхтарі є також зубчаста корона із сталі, яка не тільки захистить від пошкоджень TM03, але і дозволить вам використовувати його в якості зброї.

Уручний

Світловий потік TM03 регулюється в залежності від температури, що дозволяє захистити ліхтар від перегріву і тим самим продовжити термін його служби. З явних вигод ліхтаря – світловий індикатор заряду, вбудований в торцеву кнопку, який виключить раптову розрядку ліхтаря в екстреній ситуації. До речі, для цього ліхтаря потрібен всього один акумулятор, який йде з ним відразу в комплекті. В результаті акумулятор володіє такою потужністю, що забезпечує максимальну роботу світлодіода і разом з цим ліхтар залишається компактним і легким, що особливо важливо для тактичних ліхтарів.

Стійкість

30 годин максимальної роботи, легкий і разом з тим міцний корпус, який не боїться ударів, вологозахисту, захист від пилу, можливість занурення до 2 метрів. Тепер зрозуміло, чому таку модель часто використовують не тільки на полювання, але і в пошуково-рятувальних операціях – він встоїть перед будь-якими труднощами.

Переваги

 • Моментальний доступ до режиму Strobе і Турбо
 • Можливість використання для самозахисту
 • Світловий індикатор заряду вбудований в кнопку
 • Рефлектор плавно розподіляє промінь – виключає навантаження на зір
 • Можна використовувати на полюванні
 • Унікальна потужність світлового потоку серед тактичних ліхтарів
 • Компактність і легкість
 • Захист від перегріву

 


 

Nitecore TM06S

 

Nitecore TM06S

 

Паличка-виручалочка

Розмір менше палички і разом з цим одна з самих високих потужностей серед таких моделей – цей ліхтар вміє дивувати. Крім потужності, цей ліхтар володіє високою інтенсивністю, за рахунок чого його дальність складає цілих 359 метрів. Що ще важливо для ліхтаря, так це завжди бути готовим до використання. Тут у TM06S теж немає проблем – 560 годин безперервної роботи – це явна готовність стати вашим вірним напарником, не змушуючи турбуватися про зниження заряду.

Шоу «Інтуїція»

Тільки не в поганому, а хорошому сенсі. А саме йдеться про те, що при купівлі цього ліхтаря, ви зможете без страху і сумніву викинути інструкцію – розібратися з управлінням можна інтуїтивно. Управління відбувається за допомогою одного пальця і кнопки збоку, яка не тільки включає і вимикає ліхтар, але і також контролює спеціальні режими.

Мультиметр і інші зручності

Бічна кнопка не тільки регулює функції і режими ліхтаря, але і за допомогою вбудованого світлового індикатора повідомляє напругу елементів живлення. Чотири світлодіода будують цілу стіну світла», тобто забезпечують широкий кут засвітки. У комплекті з ліхтарем йде тепляк і чохол, а значить, ви можете носити його, прикріпивши до поясу або просто підвісивши десь. Дизайн кришки і корпусу ліхтаря дозволяє йому стійко стояти на торці.

Стеколбой і подвійний захист

Якщо здивувати нападника таким ліхтарем не вдасться, що дуже ймовірно, то варто спробувати всі його функції, включаючи можливість використання для самозахисту. Суть в тому, що навколо лінзи цієї моделі розташоване стопорне кільце із сталі з зубчиками, що не тільки запобіжить пошкодження ліхтаря, але і в екстреній ситуації може стати інструментом самооборони або навіть склобою.

Переваги:

 • Поєднання потужності і компактності
 • Інтуїтивне управління
 • Світловий промінь 359 метрів
 • Можна використовувати для самозахисту і як склобій
 • Максимальний час роботи 560 годин
 • В комплекті чохол і темляк
 • Можна встановлювати на торці

 


 

Nitecore MH41

 

Nitecore MH14

 

Пошуковий або підствольний?

Тепер вибирати не потрібно, бо в MH41 об'єдналося і те, і інше. Потужний світловий потік дозволяє використовувати ліхтар як пошуковий, а пристрій ліхтаря, незважаючи на витончений дизайн, завдяки механізму з вбудованою пружиною витримує віддачу від вогнепальної зброї. Так що спектр сфер застосування тепер ще ширше – від туристів і мисливців до рятувальників і лісників. Як його використовувати – вибір за вами.

Заряджай скрізь

Ми вже говорили, як важливо для пошукових ліхтарів бути завжди напоготові, тому можливість зарядити ліхтар від автомобіля або розетки, не боячись пошкодити йому – незрівнянний плюс цієї моделі. Крім того порт зарядки захищений від пилу і вологи, як і весь корпус.

Все для тебе

Зрозумілий інтерфейс і управління – є, можна включати миттєво – є, швидкий доступ до турбо режиму – є, і плюс до цього ще сім режимів! Не дарма цю модель називають мультфунциональною. І не тільки тому, що його можна використовувати як підствольний, але і за різноманітність ситуацій і способів застосування. І це все в одному-то ліхтарі. В комплекті до нього, до речі, йде темляк і сталева кліпса, щоб можна було завжди носити при собі ліхтар.

Пам'ять і стійкість

Хто хто, а Nitecore MH41 точно не забуде який режим ви вибирали останнім і при наступному включенні відновить його. Режимів до речі всього вісім – п'ять режимів яскравості та три спеціальних режими для екстрених ситуацій, які точно виправдовують «пошукове» звання цього ліхтаря. Звичайно, те, наскільки довго прослужить ліхтар визначає не тільки його стійкість до вологи і ударів, але і, наприклад, регулювання температури. У цієї моделі з терморегуляцією точно немає проблем – сучасні технології стежать, щоб ліхтар не перегрівався і при потребі трохи знижують яскравість.

Переваги:

 • Можна використовувати в якості підствольного ліхтаря
 • Є можливість заряджати акумулятори
 • Сталева кліпса темляк дозволяють використовувати ліхтар самими різними способами
 • Стійкий на торці
 • Інтерфейс створений для інтуїтивного керування
 • Швидкий доступ до турбо режиму

 


 

Кому потрібен пошуковий ліхтар? Тим, хто потребує чіткої картини навколишнього середовища у будь-який час доби, будь це рятувальник або просто турист. Який потрібен ліхтар? Тут вже справа смаку, звичок і особистих пріоритетів. Любите отримувати максимум можливого і слідкуйте за новинками, тоді Nitecore TM28 створений для вас: провідні показники потужності і дальності променя, які здатні імітувати день. Хочете, щоб ліхтар був не просто ліхтарем, а ніс ще додаткові функції, тоді TM03 ідеально буде освітлювати шлях саме вам, а якщо треба, захистить вас, ставши інструментом для самооборони. Не хочете довго розбиратися з інструкціями, отримати і те, і це, тоді мабуть ваш вибір – компактний і багатофункціональний TM06S. Nitecore MH41 для любителів витонченого і продуманого – у цього ліхтаря є ряд вигідних фішок для тих, хто любить багатофункціональність. І традиційно, вибір залишається за вами!

Введіть номер телефону.

Ми Вам передзвонимо для оформлення замовлення. Графік роботи менеджерів:
Пн-Пт: 09:00 - 19:00
Сб: 10:00 - 15:00

MONITORING