Хто такі вейпери і навіщо їм рідинний змішувач: огляд Nitecore NFF01 MIXER

17.09.2017

Вейпiнг – це поняття, яке вже довгий час рясніє з кожного третього заголовка преси і лунає з кожного другого стендапу нарівні з жартами про веганів і хіпстерів, але, тим не менш, залишається цілою субкультурою. Субкультурою, яка з кожним днем стає все більш популярною. У цій статті ми спробуємо коротко розповісти вам, що таке вейп і пояснити, чому ще тільки анонс про появу Nitecore NFF01 MIXER став сенсацією у світі людей, що змінили куріння сигарет на найпопулярніші в суспільстві електронні сигарети.


Nitecore MIXER NFF01

 

Звідки з'явився «вейп» і чи не шкідливо це?

 

Перша електронна сигарета з'явилася в Гонконзі в 2004 році, через 10 років після цього почалося зародження тієї самої відомої нам не з чуток вейп-культури, яка зараз вже поширена у всіх країнах. Саме слово «вейп» походить від скорочення vapour, що позначає пар. По суті в вапорайзерах (пристроях, замінюють вейперам сигарети) знаходиться рідина, яка складається з гліцерину, пропіленгліколю, ароматизаторів та нікотину. У атомайзерах (самих камерах випаровування) вона нагрівається до температури випаровування, внаслідок чого з'являється цей самий «вейп» або пар. Поширена думка, що відсутність тютюнової основи і побічних продуктів її горіння, робить вейп більш безпечним, ніж сигарети чи навіть тютюн. Але ми ні в якому разі не збираємося пропагувати ні те, ні інше, а просто хочемо розповісти вам усе, що було б цікаво дізнатися про вейпiнг, щоб бути «в темі».

 

Навіщо змішують «джус», щоб потім залити в «дрiпку»

 

Вейпинг приніс за собою цілий ряд побутових неологізмів, серед них найбільш ходові «джус» або «жижка» - рідина, яку заливають в ту саму «дрипку» або атомайзер, про який ми говорили раніше. Існує три види «джус»: преміальні – брендовані рідини, стандарт – від вітчизняного виробника та самозамiс – змішування ароматизаторів в різних пропорціях, для тих, хто хоче отримати особливі смаки. Про останніх і піде мова.

 

Мистецтво самозамішених рідин

 

Зробити смачний самозамiс за словами майстрів вейпа – не так вже просто, іноді процес змішування займає близько двох тижнів, але завдяки Nitecore NFF01 MIXER тепер це стане набагато простіше, а головне більш якісно. Досягнення однорідності в цьому пристрої відбувається за рахунок магнітної системи, що створює сильний силовий вихор всередині ємності. В управлінні цим змішувачем є широкий вибір можливостей, що дозволяє налаштувати потрібні параметри згідно з запитом. Серед них температура, швидкість обертання і час змішування. Всі налаштовуються індивідуально, параметри можна зберегти в різні режими, до яких є швидкий доступ.

 

Nitecore MIXER NFF1

 

Про точності і міцності

 

Пар від вейпа зникає через пару секунд, а ось рідинний змішувач від Nitecore прослужить не один рік. Нагрівальний елемент зроблений з металу, що робить його не тільки міцним і зносостійким навіть при тривалій експлуатації, але і точним – регулювання температури рідин завдяки йому і цифрового управління пристрою відбувається з точністю до 5 °C. Не менш важливою перевагою є можливість точної настройки обертаємої сили змішувача від 70 до 1200 одиниць потужності, яку можна контролювати з допомогою круглого перемикача на поверхні, там же можна змінити швидкість обертів в залежності від ємності посуду. Зверху елемент нагрівання захищений нержавіючою сталлю, що виключає випадкове проливання рідини на внутрішні механізми і його псування.

 

SMM або PMM?

 

В обох випадках мова йде зовсім не про ведення соціальних мереж, а про 2 режимах роботи. Режим SMM більше аматорський, він дозволяє користувачеві, не вникаючи, швидко вмикати пристрій, при цьому зберігається можливість налаштування тільки швидкості обертів і температури. При режимі PMM є можливість регулювання всіх наявних параметрів: температури, швидкості обертів двигуна, а також часу роботи, включаючи час початку і кінця. Цей режим дозволить підготувати свіжу рідину до часу вашого підйому або виходу на роботу.

 

Переваги

 

  • Інтелектуальні функції магнітного змішування
  • Можливість регулювання температури в межах 70⁰С ± 5⁰С з функцією захисту від перегріву
  • Елемент нагрівання захищений нержавіючої сталлю
  • Можливість збереження налаштовуваних режимів
  • Налаштування часу включення і виключення дозволяє підготувати рідину до потрібного часу

 


 

Можете бути вейпером або жартувати про них, але Nitecore NFF01 MIXER сенсаційний винахід у світі вейпiнга, яке може зробити це справжнім високим мистецтвом змішування унікальних ароматів саме для вас. 

Введіть номер телефону.

Ми Вам передзвонимо для оформлення замовлення. Графік роботи менеджерів:
Пн-Пт: 09:00 - 19:00
Сб: 10:00 - 15:00

MONITORING