Краща зарядка з інтелектом: огляд Nitecore SC4

22.09.2017

Кажуть, що штучний інтелект захопить світ. Щодо цього ми не впевнені, а от щодо нової моделі інтелектуального зарядного пристрою Nitecore SC4 ми точно можемо сказати, що вона захопить світ. Чому? Тому що це модель, яка вже полюбилася вам серії SC (Superb Charger), тільки оновлена, а значить – ще краще.


 

Nitecore SC4

 

Не важливий типорозмір, не важлива хімія

 

Один зарядний пристрій для одних елементів живлення, інше, третє... Знайома ця ситуація? Саме тому в новому SC4 є 4 слота для зарядки, в які можна встановити різні за типорозмірами та ємностю елементи живлення, для кожного з яких буде підібрано оптимальну напругу і струм. Крім цього, пристрій буде регулювати температуру, а значить, перегрів не загрожує електроліту, що входить в структуру акумулятора, і йому в цілому. Кажуть завжди важливо вміти розставляти пріоритети, так от ця зарядка точно з цим впоралася: ви завжди можете вибрати пріоритетний канал для заряду або залишити встановлену компанією першу зліва, щоб швидше зарядився самий необхідний на даний момент акумулятор.

 

"Заряджай, від чого хочеш" й інші сильні сторони SC4

 

Знімати обмеження – напевно, самий цікавий процес у розвитку технологій. Компанія Найткор намагається реалізувати цей принцип у всій продукції та зарядні пристрої тут не виключення. У Nitecore SC4 є USB порт, завдяки якому можна підключати зарядку до будь-яких пристроїв, що є не тільки зручним доповненням, але і можливістю зарядки акумуляторів при відсутності адаптера. Покращений в цій моделі і ланцюг подачі струму для акумуляторів типу IMR без захисту плати - тепер ви можете безпечно і швидко заряджати свої акумулятори, і не бояться їх пошкодження. До речі максимальна швидкість струму 2.1 А, а напруги – 5В.

 

Nitecore SC4

 

Дивись під будь-яким кутом і дивуйся

 

При чому тут кут – подумаєте ви, якщо йдеться про зарядку. Але відповідь проста – на це у цієї моделі є інноваційний екран з технологією MVA, зображення з якого не просто деталізовано, але і може бути побачене навіть під кутом 160 градусів. Натискання однієї кнопки викликає появу на екрані всієї інформації про акумулятор, який поставлений на зарядку, що дозволяє економити час ще більше. До речі, як і інші зарядні пристрої нового покоління, SC4 відразу перевіряє якість поставленого в слот акумулятора і відображає його статус на екрані, щоб попередити в разі використання небезпечного акумулятора. Захищає пристрій від неправильної установки елементів живлення – повідомлення про помилку з'явиться на дисплеї, а також від перегріву – для цього є ціла система охолодження, яка продовжить термін служби не тільки зарядки, але і ваших акумуляторів.

 

Про інтелект і управлінні

 

У чому ж може бути інтелект зарядного пристрою? Ця модель має статус «інтелектуально» завдяки особливостям процесу зарядки, а саме самостійного визначення потрібної сили струму, граничної напруги та інших характеристик для зарядки щойно встановленого акумулятора. Інтелектуальна плата і LED-дисплей дозволять вам переглянути не тільки рівень зарядки і напругу, але і зарядний час, напругe і ємність акумулятора. Однак, при необхідності, ви звичайно зможете налаштувати режим зарядки вручну. Управляти пристроєм, до речі, можна всього лише за допомогою двох кнопок: «C» - для перегляду стану заряду і «V» для перегляду всіх наявних характеристик.

 

Переваги

 

  • Наявність USB порта дозволяє заряджатися від самих різних пристроїв
  • В зарядці є 4 слота, з допомогою яких можна заряджати акумулятори різного типорозміру і хімії
  • За допомогою LED – дисплея можна подивитися всі доступні параметри зарядки: рівень заряду, тип акумулятора, напругу і багато іншого
  • SC4 захищає користувачів від використання неякісних і пошкоджених елементів живлення, тестуючи їх і повідомляючи про результат
  • Екран залишається читабельним навіть під кутом 160 градусів
  • Система охолодження підвищує термін працездатності не тільки пристрої, але і заряджаємих акумуляторів
  • Можна вибрати пріоритетний канал заряду, яка буде заряджатися швидше за інших

 


 

Зарядні пристрої можуть і повинні бути інтелектуальними. Саме цей посил компанія Найткор втілила в інноваційний зарядний пристрiй Nitecore SC4, з яким можна абсолютно не розбиратися в характеристиках використаних акумуляторів – вона розповість вам саме, головне вибрати, який з акумуляторів потрібно зарядити швидше.

Введіть номер телефону.

Ми Вам передзвонимо для оформлення замовлення. Графік роботи менеджерів:
Пн-Пт: 09:00 - 19:00
Сб: 10:00 - 15:00

MONITORING