Краще, ніж золоті ручки: огляд тактичної ручки Nitecore NTP10

25.06.2017

Тактичний ліхтар , тактичний рюкзак, тактична сумка … тактична ручка! Так, вона існує і несправедливо залишається за межами більшості, хоча за своїми функціями замінить не одну пару рук помічників та різних пристосувань.

Тактическая ручка Nitecore NTP10

Мій дід куботан

Насправді куботан більше брат тактичній ручці, а ось явара - дід. Про що ми взагалі? Про історію того, як з'явилася тактична ручка. Отже, перш за все, тактична ручка - це зброя прихованої самооборони. Японія була країною, де такий вид зброї був масово поширений ще в давнину, наприклад, разом з мечами при вході на аудієнцію японців примушували залишати шпильки для волосся - їх часто використовували для вбивства знаті. Однак до тактичної ручки ближче інший предмет - явара - це найчастіше дерев'яна паличка, яка використовується для нанесення точкових ударів при самообороні. Близькими різновидами і братами можна вважати відомі своєю темною репутацією кастети, древніми видами яких були індійська хору і японський текко, що розрізнялися між собою за формою. Вважається, що сама явара - це пристосований для оборони товкач, яким товкли в ступці трави. Існує навіть ціле бойове мистецтво - кобудо, метою якого є пристосування предметів побуту для нанесення смертельних ударів. Ну і наостанок про історію того, що ж таке куботан: це впроваджений американською поліцією за ідеєю японського майстра бойових мистецтв брелок, який зміг стати ідеальним для співробітників поліції будь-якого росту та сили зброєю несмертельної дії, що використовуються для затримання підозрюваних. Однак, все ж тактична ручка Nitecore NTP10 перевершує всі вищезгадані види, про що ми далі і розповімо.

Жак Ів Кусто схвалює

І не тільки Жак Ів Кусто з водолазами, а й військові, та навіть космонавти! Легендарна технологія стрижня Fisher Space Pen, що використовується у цій моделі, була розроблена NASA і не даремно називається "космічним стрижнем» - завдяки спеціально розробленому картриджу з такою ручкою ви зможете писати в найнесподіваніших умовах - від води до невагомості, межових температур та інших різних несприятливих середовищ . Напевно, це ручка стала б ідеальною навіть під час школи - круто ж, коли можна написати шпаргалку на стелі, тож ми думаємо, що навіть Джеймс Бонд позаздрив би її витримці та функціям - в нього такої ручки не було.

Тактическая ручка Nitecore NTP10

Титан міцності

По-справжньому титанові сили міцності зібрала у своїй будові тактична ручка Nitecore NTP10 - й не тільки в складі з титановим сплавом, а й іншими характеристиками. Але міцність можна знайти в ній не лише в корпусі, але й всередині - чорнило цієї ручки стає рідким тільки, коли починаєш писати - зазвичай воно тверде та знаходяться під тиском стисненого азоту. Взагалі, суцільна магія та технології, але така річ точно несподівано не протече в кишені.

Тактическая ручка Nitecore NTP10

Сам собі склобій

Насправді екстремальні ситуації трапляються не тільки в космосі та під водою, а й у звичайному житті. В такому випадку вирішальним моментом стає той, в який треба швидко ... розбити скло. Інноваційна розробка у вигляді конічного наконечника з вольфрамової сталі з легкістю дозволяє це зробити. Крім того у випадку тієї ж самооборони цей наконечник дозволяє наносити колючі удари. Ми бажаємо вам не потрапляти у схожі ситуації, але все-таки ніколи не завадить мати під рукою річ, яка допоможе захистити себе, врятуватися вам або допомогти врятувати когось.

Тактическая ручка Nitecore NTP10

Елегантність та міцність

Коли говориш зброя, складно уявити щось легке та елегантне. Але ця тактична ручка - насправді унікальна річ, яка разом зі своєю формою звичайного побутового предмета - ручки, поєднує в собі елегантність, витонченість, невелику масу і розмір. Вона легко уміщується в кишеню, крім того, різьблений корпус тактичної ручки - це не тільки стильний елемент дизайну, але й те, що забезпечує зручний хват.

Іноді здається, що тактична ручка Nitecore NTP10 створена для того, щоб грати головну роль в новому фільмі про супер шпигунів, але насправді - це просто багатофункціональна річ для щоденного використання, яка стане в нагоді кожному.

Введіть номер телефону.

Ми Вам передзвонимо для оформлення замовлення. Графік роботи менеджерів:
Пн-Пт: 09:00 - 19:00
Сб: 10:00 - 15:00

MONITORING