Кращий початок 2018 року з премією IF Design Award: Nitecore Concept 1

01.02.2018

Заслужена перемога у премії за кращий футуристичний дизайн неймовірно привабливого кишенькового ліхтаря Nitecore Concept 1.


 

Переможець!

Новинка, яка була раніше представлена компанією Nitecore, і в той же час ліхтар, який викликав у всіх користувачів, тільки одне лише захоплення. Чудова дизайнерська конструкція – це тільки на перший погляд, але і по-друге – це його потужність.

Також Nitecore Concept 1 змусив виробника задуматися, і втілити в реальність акумулятори з більш високим вихідним струмом, наприклад, Nitecore NL1835HP (8A), для того, щоб саме цей ліхтар виробляв суцільну стіну світла в 1800 люмен, як в закритому приміщенні, так і на відкритій місцевості. Робота ліхтаря не зосереджена лише на одному акумуляторі, він також чудово функціонує на елементах живлення типорозміром 18650 і CR123.

Гладка голова корпусу, і в той же час нижня частина з накатаною поверхнею – надає більш природного зчеплення з рукою. Кнопка, виконана з алюмінію і працює за принципом «гойдалки» для зручності роботи в рукавичках.

Введіть номер телефону.

Ми Вам передзвонимо для оформлення замовлення. Графік роботи менеджерів:
Пн-Пт: 09:00 - 19:00
Сб: 10:00 - 15:00

MONITORING