Кращі з кращими: Nitecore на Відкритому чемпіонаті Дніпропетровської області зі стрільби з рушниці

30.09.2017

День міста можна відзначати по-різному: парадами, концертами, виставками, але немає нічого цікавіше змагань і головне здорової конкуренції.  Такою, яка була між учасниками двох клубів Стрілецький клуб «Практика»/Дніпро і ССК ДНІПРО / Спорт Shooting DNEPR на Відкритому чемпіонаті Дніпропетровської області по стрільбі з рушниці.


 

Відкритий чемпіонат Дніпропетровської області по стрільбі з рушниці

 

Спортивний день міста 

 

9 вересня гарна погода, робота організаторів, зібралися учасники і, звичайно, спонсори забезпечили проведення самого цікавого спортивної події міста, яке не може залишити байдужим – Відкритий чемпіонат зі стрільби з рушниці. Не змогла пропустити подію і компанія Найткор, підтримавши учасників не тільки оваціями, але і приємними подарунками, про які трохи пізніше. Змагання проводилося за чотирма категоріями: Modified, Open Standard, Standard-Manual. І в кожній з яких тільки кращі боролися за призові місця.

 

Відкритий чемпіонат Дніпропетровської області по стрільбі з рушниці

 

Сюрпризи і надії

 

Приємним сюрпризом для переможців стали цінні призи – унікальні для змагань в Україні медалі. До речі, медалі за перше місце були позолочені! Організатори в свою чергу сподіваються, що з часом фестиваль вийде на міжнародний рівень і з нетерпінням чекають змін законодавства України, пов'язаного зі зброєю, щоб закордонні стрілки теж могли приймати участь у змаганнях і чемпіонатах.

 


 

 А ми сподіваємося, що таких заходів буде ще більше, тому що компанія Найткор завжди рада підтримати кращих!

Введіть номер телефону.

Ми Вам передзвонимо для оформлення замовлення. Графік роботи менеджерів:
Пн-Пт: 09:00 - 19:00
Сб: 10:00 - 15:00

MONITORING