Матч з практичної стрільби «Кубок Дніпро» за підтримки NITECORE Україна

16.11.2016

В суботу, 29 жовтня в місті Дніпро відбулося цікавий захід - Кубок Дніпра, в якому учасники змагалися в практичній стрільбі з карабіна. Незважаючи на холодну погоду і сніг, стрільби проходили в традиційно дружній атмосфері. Організатором матчу виступив ССК «Дніпро»  за сприянням Управління СБУ в Дніпропетровській області та Асоціації ветеранів антитерору «Альфа». 

Учасники відзначили цікаві і збалансовані вправи, призи, за які варто поборотися і в цілому високий рівень організації, який, як було відмічено, став традиційним для змагань з практичної стрільби в Дніпрі. Окремо хочеться відзначити присутність дівчат на матчі, які відмінно відстріляли всі вправи та отримали заохочувальні призи від спонсорів - підсумки для своїх карабінів від TasmanianTiger.

Переможцем у відкритому класі став інструктор спортивно стрілецького клубу «Дніпро» - Віталій Васін, а перемогу в стандартному класі здобув стрілок з Харкова Фоменко Олександр.

Спонсори кожен раз все більше радують учасників висококласними, якісними призами. Це компанія Nitecore Україна, компанія Magnum, компанія Tasmanian Tiger і компанія Chameleon та за інформаційної підтримки - Guns.ua .

Фотозвіт з заходу

Введіть номер телефону.

Ми Вам передзвонимо для оформлення замовлення. Графік роботи менеджерів:
Пн-Пт: 09:00 - 19:00
Сб: 10:00 - 15:00

MONITORING