Мрія батарейок типорозміром АА: Nitecore HA40

09.01.2018

Все що потрібно ліхтарю Nitecore HA40 для оптимальної і стабільної роботи – це всього лише батарейки типорозміром АА в кількості чотирьох штук. Але гарною новиною є те, що вони розміщуються на в головній частині, а в окремому блоці з протилежного боку пов'язки.


 

Дуже потужно і дуже зручно

Ніби робота на батарейках не в усіх випадках призводить до хорошого результату, але презентований компанією Nitecore ліхтар для налобного носіння, просто чудово справляється з вхідним у нього потоком енергії і перетворює його в далекобійний світловий потік з пристойною потужністю в 1000 люмен.

У момент, коли у Вас можуть запитати: «чи Існує взагалі ліхтар на батарейках з великою потужністю?» - Ви гордо можете відповісти, що він існує і це Nitecore HA40.

Мало того, що його вироблена потужність складає 1000 люмен, так і працюють в одному цілому безліч технологій перетворення світла, та спільним зусиллям яких є потік світла з дальністю до 182 метри. Але і це ще не все, широкий кут засвітки доповнений обертанням голови на цілих 180⁰, робить освітлювану площа порівнянну тільки з FULL HD.

Введіть номер телефону.

Ми Вам передзвонимо для оформлення замовлення. Графік роботи менеджерів:
Пн-Пт: 09:00 - 19:00
Сб: 10:00 - 15:00

MONITORING