Монетка і та більше, ніж ліхтарик: Nitecore TINI

07.01.2018

Просто крихітний в порівнянні з іншими моделями - наключний ліхтарик, аналогів якому немає. У параметрах роботи монстр, а за габаритними розмірами – малюк і це все про Nitecore TINI.


Новий стильний дизайн - робить його пізнаваним навіть в темний час доби. Нові форми корпусу – в той же час надають йому оригінальності, різноманітності колірної палітри, робить його популярним серед всіх членів суспільства – дітей, жінок, чоловіків та літніх людей. Неймовірно величезним і найважливішим після його розміру – ставати його потужність.

Хто б міг уявити, що за таких габаритних розмірах, максимальна яскравість може становити 380 люмен. Крім перерахованих вище плюсів, є ще величезна їхня кількість, наприклад, його міцний корпус виготовлений з алюмінію, що робить його стійким до падінь з висоти близько 1.5 метра.

Також що може бути краще для сучасного користувача? - як впровадження широко використовуваного порту для зарядки micro-USB. Адже вбудований порт, дозволить в будь-який час і в будь-якому місці зарядити ліхтарик від кишенькового Power Banks. При тому що його можна одночасно заряджати і використовувати це щось на подобу «ВАУ». Вбудована плата забезпечує контроль над вхідною напругою, також індикатор живлення – дозволяє стежити за рівнем заряду.

Введіть номер телефону.

Ми Вам передзвонимо для оформлення замовлення. Графік роботи менеджерів:
Пн-Пт: 09:00 - 19:00
Сб: 10:00 - 15:00

MONITORING