На сторожі закону: огляд ліхтарів Nitecore для поліції та органiв громадського правопорядку

09.07.2017

Часто ми згадуємо, що ліхтар – шалено корисна річ для туриста, але насправді варіанти його застосування на цьому не закінчуються, а навпаки тільки починаються. Існує широкий ряд сфер діяльності, де ліхтар - це досі незамінна річ, від якої залежить безпека роботи і професійний успіх.  Робота в Органах громадського правопорядку – одна з таких. І, незважаючи на поширену не оціненість ролі світлових приладів в діяльності поліції, наявність надійного ліхтаря у поліцейського не менш важливо, ніж наявність якісної зброї. Сьогодні ми розглянемо ряд найбільш цікавих моделей, які підійдуть самим різним співробітникам силових структур і приватним охоронним підприємствам, і розповімо, як ліхтар перетворюється в предмет для самооборони.

 


 

Nitecore SRT7

 

Nitecore SRT7

 

Просунутий месник

Повна назва цієї моделі Nitecore SRT7 Revenger, що перекладається як «месник» і цілком відповідає функціоналу в хорошому сенсі цього слова. Новітні технології цього освітлювального інструменту, насамперед, представлені в зручному інтуїтивному інтерфейсу, який дозволяє легко контролювати потужність ліхтаря з допомогою технології останнього покоління – магнітного кільця.

Міцний горішок

В таких небезпечних видах роботи, як охоронна служба і поліція часто зустрічаються екстремальні ситуації, здатні призвести до пошкодження і псування неякісного спорядження. Але це точно не про Nitecore SRT7 – покриття корпусу з анодуванням військового класу, покриття лінзи стійке до подряпин, пружинний механізм поглинання удару і стопорне кільце з нержавіючої сталі! Такий набір характеристик говорить про те, що цей ліхтар готовий стати вашим вірним напарником не на один рік.

U-подібна захист від випадковостей і RGB

«Ось крадешься ти в темряві на відповідальному завданні, і тут ... включається ліхтар!» - цей страшний сон ніколи не стане дійсністю з таким ліхтарем - U-образний дизайн хвостовика захищає від випадкового включення і дає можливість працювати з ліхтарем навіть в рукавичках. Все-таки, якщо працюєш в темряві, то звичайного світла може бути недостатньо. Саме тому в нашому «меснику» є три режиму RGB підсвічування: червоний ідеальний для тактичних цілей, не подразнює очі, зелений зручний при перегляді документів, а синій для детекції крові і плям.

Переваги:

 • Три додаткових режими червоного, синього і зеленого світла.
 • Магнітне кільце, щоб плавно регулювати потужність.
 • Можливість встановлювання на вогнепальну зброю.
 • Режими стробоскопа, поліцейський маяк і маяк.
 • Дизайн хвостовика запобігає випадкового включення.

 


 

Nitecore MH27UV

 

Nitecore MH27UV

 

Мультизадачный професіонал

Що може бічна кнопка вашого смартфона? Регулювати звук? Включати і вимикати? А ось MH27UV уміє дивувати – з допомогою натискання одним пальцем на кнопки збоку ліхтаря можна змінювати режими працювання і сигналу S.O.S. до режимів маяка і червоно-синього сигналу тривоги. Крім того, в одну з кнопок вбудований індикатор, який визначає не тільки статус зарядки, але й рівень напруги, а також сигнал реагуючий на неправильно встановлені елементи живлення.

Світло, яке вражає

І мова не лише про 1000 люмен максимальної потужності, і далекобійний потiк на 462 метри, а і при нескінченному розмаїтті можливостей цього світлодіодного напарника - крім основного режиму він має додаткові світлодіоди для специфічних завдань: червоний, синій і фіолетовий. Останній до речі є незамінним для криміналістики і дозволяє читати прихованi мітки.

Поговоримо про зручність?

Зручні кнопки, інтуїтивне управління – це добре, а ось портативність ліхтаря забезпечують трохи інші речі, такі, наприклад, як можливість заряджати USB, що ставить жирний плюс до застосування цього ліхтаря у професійній діяльності, коли зайвого часу на зміну батарейок і акумуляторів просто немає.

Переваги:

 • Бічна кнопка з вбудованим багатозадачним світловим індикатором.
 • Пристосований для стрільби завдяки наявності механізму поглинання вібрації.
 • Надійне тактичне кільце, яке запобігає перекочування.
 • Дозволяє використовувати додаткові аксесуари: кріплення, виносну кнопку, фільтри і дифузор.
 • Вражаючий світловий потік потужністю 1000 люмен і далекобійний промінь.
 • Вбудований micro USB дозволяє заряджати ліхтар.

 


 

Nitecore TM03 CRI

 

Nitecore TM03 CRI

 

Завжди готовий!

Час на вагу золота, коли мова про власний захист і тут TM03 CRI точно розуміє про що мова – Strobe ready, тобто прямий доступ до стробоскопу забезпечує моментальне засліплення нападника під час оборони. Плюс до цього натискання кнопки Mode викликає миттєвий спалах світла максимальної потужності, яка легко дезорієнтує і зупинить противника.

Потужний суперник

З таким ліхтарем самий потужний суперник завжди залишиться на вашій стороні – цілих 2600 люмен інтенсивності світла. Разом з цим модель використовує високий індекс передачі кольору, завдяки якому ваші очі не втомляться, а колір об'єктів навколо буде максимально точним.

Захисна корона для світлодіодного короля

А як по-іншому назвати Nitecore TM03 CRI, знаючи всі його особливості. Але захисна корона – це не просто красивий морфологічний прийом, але і реально існуюча деталь ліхтаря, яка захищає ліхтар від пошкодження і може захистити вас, дозволивши використовувати ліхтар в якості зброї.

Переваги:

 • 2600 люмен максимального світлового потоку.
 • Точна інтелектуальна індикація.
 • Високий індекс передачі кольору.
 • Автоматичне регулювання яскравості в залежності від температури.
 • Можливість використовувати ліхтар в якості інструменту для самооборони.
 • Миттєвий доступ до стробоскопу і режим спалаху світла для дезорієнтації противника.

 


 

Зазвичай спорядження для професійної діяльності залишається в тіні за тими, хто їх носить, але це точно не про ці моделі. Ці ліхтарі стануть вашими кращими напарниками, в незалежності від того, чи працюєте ви в поліції чи ні. Хто вони? Кращий помічник детектива, якому позаздрив би сам Шерлок Холмс - Nitecore SRT7, багатозадачний напарник для криміналістики Nitecore MH27UV – ось хто дозволить в прямому сенсі цього слова висвітлити саме темна справа, і ваш блискавичний товариш по службі Nitecore TM03 CRI – щось на зразок козиря в рукаві при сутичці один на один. Хто вам потрібен – вибір тільки за вами.

Введіть номер телефону.

Ми Вам передзвонимо для оформлення замовлення. Графік роботи менеджерів:
Пн-Пт: 09:00 - 19:00
Сб: 10:00 - 15:00

MONITORING