Початковий «пошуковик»: Nitecore EA42

01.02.2018

Модель, починає свою кар'єру, і має кращі якості, які були взяті від попередніх моделей, але і ще володіє своїми особистими «плюсами», у свою чергу відрізняють Nitecore EA42 від попередників.


 

Легкий і Пошуковий?

Інноваційні технології все-таки "беруть гору" над усіма сучасними пристроями, що з'являються на ринку, але і нашого героя не обійшли стороною.

Першим, що кидається в очі-це його концептуальний дизайн, але це не основна якість, основним є його продуктивність і становить 1800 люмен, і при спільній роботі світлодіода і рефлектора – дальність променя на максимальних обертах» становить 353 метра. І так краще присісти...тому, що просто шокуюча новина – EA42 працює на 4-х батарейках типорозміром АА. І все-таки ТАК, пошуковий ліхтар з неймовірною дальністю і працює від батарейок.

На цьому новина не припиняється...у даного ліхтаря також є козир в рукаві - це його невелика вага, так як корпус виконаний з ударопрочного, вологозахищеного і стійкого до пошкоджень - полікарбонату. 8 режимів роботи і всі вони перемикаються тільки двома кнопками.

Введіть номер телефону.

Ми Вам передзвонимо для оформлення замовлення. Графік роботи менеджерів:
Пн-Пт: 09:00 - 19:00
Сб: 10:00 - 15:00

MONITORING