Знахідка для професійних фотографів: Nitecore USN1

24.09.2017

Знаючи про славу компанії Найткор у сфері виробництва унікальних зарядних пристроїв для певних моделей цифрової техніки, можна легко передбачити, що на зарядному пристрої для GoPro HERO5 та інших спеціалізованих моделях, випущених раніше, вона точно не зупиниться. Так і сталося з Nitecore USN1 – ще одним світовим брендом, для товарів якого компанія почала випускати зарядні пристрої стала Sony. І з упевненістю можна сказати, що це не менш успішне та гідне продовження лінії зарядок для професійних камер Leica Canon Nikon.


 

Nitecore USN1

 

Що там з портативністю?

 

Сучасний світ висуває жорсткі умови щодо легкості «на підйом» не тільки до людей, але і до техніки. Так портативні колонки, кондиціонери та інші дива техніки – ні для кого вже не новина. Тому портативність зарядки для техніки Sony було одним з головних параметрів для виконання, поставлених компанією Найткор. У чому ж вона полягає? Перш за все, в компактному і малогабаритному розмірі, який точно не зробить ваший зарядний пристрій важкою ношею на зйомці. Але, що, якщо під час зйомки акумулятор сів і підзарядитися від розетки немає можливості? Тут на допомогу прийде USB-кабель. З його допомогою ви можете підключити зарядний пристрій, наприклад до PowerBank або сонячної батареї. До речі, USB-кабель вбудований в корпус, а значить, більше не потрібно ніяких адаптерів, провідників і проводів, і крім того, компактно вміщений в задню сторону пристрою, що дозволяє йому зберігати статус малогабаритного.

 

Час – золото

 

Ніхто не цінує ваш час, як Найткор, саме тому ви завжди можете з легкістю дізнатися інформацію про рівень зарядки кожного елемента живлення, включаючи якість акумулятора, ємність, температуру, напругу і залишок часу зарядки. Вся інформація доступна в зручній графіцi чіткого зображення на LCD-дисплеї. Однак витрачати час можна не тільки на очікування завершення зарядки, але і, наприклад, на зарядку пошкоджених акумуляторів. Тому перед початком зарядки, пристрій проводить перевірку акумуляторів, пропускаючи струм помірної сили, в результаті чого при незадовільному стані елементів живлення висвітиться напис «Poor». Крім того, USN1 точно на вашій стороні, і тому захистить вас від короткого замикання і проблем, пов'язаних із зворотною полярністю.

 

Nitecore USN1

 

Активуй і регулюй

 

Так-Так, Nitecore USN1 також здатне активувати розряджені до кінця акумулятори. У разі, якщо це не вдасться, то це означає, що акумулятор пошкоджений, і пристрій повідомить вам про це написом «ЕЕ ЕЕ» на екрані. Без автоматичного регулювання струму тут теж не обійшлося. Максимальний струм для зарядки 1000 міліампер, і щоб не трапилося, ця модель зробить будь-які заходи, щоб прискорити процес зарядки. Регуляція стосується не лише струму, але і температури. Цей зарядний пристрій обладнаний спеціальною системою розсіювання тепла, що дозволяє уникати перегріву технічних складових.

 

Два слоти зарядки і супер міцність

 

Мало куди ви на зйомку підете, знайте – ця зарядка виготовлена з міцного і вогнетривкого пластику, який точно продовжить її життя і працездатність. Крім того, де б ви не перебували на цю модель діє всесвітнє страхове покриття компанії Ping An Insurance (Group) Company of China Ltd.  Хотілося б ще зауважити один з головних моментів, про який ми ще не сказали – в зарядці два слоти, а значить, ви зможете заряджати акумулятори для своєї камери про запас.

 

Переваги

 

  • Компактний малогабаритний розмір
  • Створений спеціально для професійної техніки Sony
  • Захист від зворотної полярності і короткого замикання
  • Можна заряджати за допомогою вбудованого USB-кабелю від сонячної батареї або PowerBank
  • Два слоти зарядки
  • Високоякісний LED-дисплей показує всю інформацію про акумулятори і статус зарядки
  • Міцний і вогнетривкий корпус
  • Безпечно активує розряджені до кінця акумулятори

 


Професійні камери вимагають професійних зарядних пристроїв, і на цей раз варіант зарядки перевищив всі очікування. Nitecore USN1 – це пристрій, який зробить ваше життя настільки комфортніше, що на меншу ви потім не погодитеся. Швидкість зарядки, два слоти, екран з відображенням всієї інформації про акумулятори, і, звичайно портативність у вигляді розміру і вбудованого USB-кабелю - від таких зручностей складно відмовитися, спробувавши одного разу.

Введіть номер телефону.

Ми Вам передзвонимо для оформлення замовлення. Графік роботи менеджерів:
Пн-Пт: 09:00 - 19:00
Сб: 10:00 - 15:00

MONITORING