Наші руки не для нудьги: огляд налобних ліхтарів Nitecore

03.07.2017

Ми вже давно з'ясували, що ліхтар від хорошого виробника - це запорука приємного відпочинку, безпеки для екстремальних видів туризму та зручність в своїх хобі накшталт рибалки та полювання. Однак, поставити намет, нанизати наживку, прокласти маршрут по карті, спертися об стіну печери і ще багато занять не зможуть бути здійсненими, якщо у вас буде зайнята ліхтарем хоча б рука і, отже, ефективність його використання буде мала. Як кажуть, без ліхтаря Nitecore, як без рук! Для таких випадків у NITECOREUKRAINE є традиційно дуже багато налобних ліхтарів для того, щоб кожен зміг обрати той, який максимально зручно буде припадати у використанні кожен день.

Налобный фонарь

 

За зручність, за вільні руки!

Уявляєте собі мітингувальників шахтарів, які потребують налобні ліхтарі, щоб звільнити руки для своєї небезпечної роботи? Насправді такого, звичайно, не було, але революцію налобні ліхтарі в світі своєю появою таки справили. Звернемося до історії. Якщо зараз ліхтар на лоб, можна сказати «примха» для максимальної зручності туриста, здатна завдяки сучасним розробкам сфери туристичного обладнання на десяток режимів, рівнів яскравості та іншого, то за часів появи ліхтарів світло було тим, без чого складно уявити роботу в рудниках. Звичайно, спочатку для освітлення використовувався вогонь, який взагалі міг призвести до вибуху. Згодом була винайдена лампа Девіса, здатна знизити цей ризик за допомогою металевої сітки.

Жени коня, й ліхтар не забудь!

Наступним проривом була ацетиленова лампа, рефлектор якої вже тоді можна було закріпити на касці, але на початку їх існування користувалися ними коногони - люди, що водили в шахті, експлуатованих тоді для перегону вагонеток, коней. Від чого такі освітлювальні прилади отримали назви коногонки, що зберегли свою назву навіть після появи акумуляторних світильників. У 1972 році винахідник Фернанд Петціль представив аналоги сучасних налобних ліхтарів, які з того часу завдяки зручності використання набрали популярність не тільки серед шахтарів і спелеологів, а й у простих людей, що люблять комфортні вилазки на природу.

 


 

Nitecore HC30

 

Nitecore HC30

 

Ми відповідаємо за тих, кого приручили

«Ура, тепер можна не тримати ліхтар в руці, адже є налобний ліхтар!» Але ж є ситуації, коли зручніше використовувати звичайний ручний ліхтарик, тож потрібно мати два? Модель HC30 - технологічниа відповідь на це питання: не потрібно, цей ліхтар можна використовувати в якості ручного, який, до речі, можна кріпити на рюкзак або одяг за допомогою сталевої кліпси, иа в якості налобногого завдяки зручному кріпленню.

Однорукий бандит

Плюс до зручності для користувачів - керування ліхтарем легко здійснюється однією рукою за допомогою торцевої кнопки. Але це не всі переваги цієї моделі. З усіх налобних ліхтарів, вона найлегша - всього 40,3 грама, а значить, явно не стане тяжким вантажем для туристичного рюкзака або вашої звичайної сумки на кожен день. 

Ніяких мертвих зон

Цей ліхтар точно освітить все, що буде перебувати в вашому полі зору й навіть більше - 100 градусів оптимізованого широкого променя та плюс до цього його здатність повертатися на 90 градусів у вертикальній площині.

Nitecore HC30 - це вам не перший налобний ліхтар: у цій моделі 5 рівнів яскравості, 3 режими для екстрених ситуацій, ну й звичайно стандартний набір високих характеристик ліхтарів Nitecore - вологозахист, корпус з аерокосмічного алюмінієвого сплаву та ефективний тепловідвід.

 

Nitecore HC30

Переваги:

 • Міцний та легкий корпус з анодованого авіаційного алюмінію.
 • Оптимізований широкий промінь в 100 ° виключає "сліпі зони", що робить цей ліхтар ідеальним для риболовлі, полювання та активного відпочинку.
 • Подвійне призначення ліхтаря - можна використовувати також як ручний ліхтар.
 • Передова технологія регулювання температури - пристрій корпусу забезпечує ефективний тепловідвід.
 • Можна керувати однією рукою.
 • У комплекті йде сталева кліпса з нержавіючим покриттям.

 


 

Nitecore HA20

 

Nitecore HA20

 

Доступний нічний зір

Тримати ліхтар з червоним світлодіодом для нічного бачення в руці - одна справа, а от ходити з налобним ліхтарем, що не поступається за своїм функціоналом - це зовсім інші відчуття, можливість стати максимально частиною природи, отримавши нічний зір вовка або лисиці. Крім двох червоних світлодіодів з боків у моделі HA20 є основний світлодіод великої потужності білого світла.

Цілісний корпус - це не тільки міцність

Якщо між налобними ліхтарями були гладіаторські бої, то цей світлодіодний воїн, точно би переміг завдяки своєму суцільнолиту корпусу, який точно міцніше пластикових аналогів більшості налобних ліхтарів. Разом з цим повністю металевий корпус дозволяє ефективно охолоджувати світлодіоди й на основі внутрішньої температури регулювати яскравість, зберігаючи продуктивність і збільшуючи тривалість роботи.

Компактність та зручність

На відміну від своїх аналогів, які використовують два елементи АА, HA20 має нестандартний дизайн, який дозволяє розмістити їх в корпусі відразу за рефлектором, що значно зменшує розмір і вагау ліхтаря.

Не простий, а золотий

А точніше позолочені контакти, які захистять від окислення та корозії, а тому забезпечать довге життя цього технологічного друга.

 

Nitecore HA20

 

Переваги

 • Інтелектуальна світлова індикація
 • Додаткові червоні світлодіоди, які забезпечують комфортне нічний зір.
 • 100 градусів - максимальний кут засвіти.
 • Компактний та легкий литий корпус.
 • Використовує легкодоступний аккамулятор типу АА.

 


 

Nitecore HC50

 

Nitecore HC50

 

Довгожитель

Звичайним налобним ліхтарем зараз нікого не здивуєш, а для ліхтарів Nitecore високотехнологічні характеристики з майбутнього взагалі стали стандартами. У моделі HC50, як і у минулій є червоний світлодіод для комфортного нічного зору, корпус з цілісного алюмінієвого сплаву, широкий промінь, обертання по вертикалі без «мертвих зон», висока захищеність, і, звичайно, система відводу тепла для охолодження світлодіода. Чим же він може здивувати? Перш за все довгим життям! Ресурс роботи світлодіода 50.000 годин!

Як щодо економії?

Всім туристам знайомо, що, коли збираєшся в подорож, то навіть єдина батарейка додає вагу, а тим більше, якщо їх чотири, як в більшості ліхтарів. Але це точно не про Nitecore HC50 - він працює на одному елементі живлення рівним по енергоємності 4 елементам АА, але куди компактнішому!

Діоди на всі випадки життя

П'ять рівнів яскравості, десять режимів роботи, а ще світлові індикатори червоного та зеленого світла, щоб відстежувати заряд.

Кришталева технологія світла

Коли говориш про кришталеве покриття оптики ліхтаря, то відразу думаєш про те, що це красиво, але насправді в більшій мірі це технологічно: завдяки йому можна плавно регулювати яскравість світлового потоку від центру до периферії без засвіток та кіл. Це значно збільшує комфорт використання HC50 в якості підсвічування як для любителів активного відпочинку, так і для професіоналів своєї справи.

 

Nitecore HC50

 

Переваги

 • Мультифункціональний - 10 режимів, включаючи 3 спеціальних режими і 2 режими червоного кольору.
 • Додаткові червоні світлодіоди, які не засліплюють в нічний час доби та не приваблюють комах.
 • 100 градусів - максимальний кут засвіти дозволяє уникнути мертві зони.
 • Ресурс роботи 50,000 годин.
 • Міцна конструкція цільного корпусу Unibody та вбудований температурний сенсор забезпечують ефективне охолодження.
 • Керування однією рукою за допомогою двоступеневої кнопки.
 • Світловий індикатор заряду.

 


 

Nitecore HC60

 

Nitecore HC60

 

Інноваційний друг

Про корпус промовчу, він, як завжди, суперміцний, з регулюванням температур, захистом від подряпин, легкий та компактний. Й про спеціальні режими та рівні яскравості теж повторюватися не буду. Розповім про інноваційні технології, до яких компанія Nitecore йшла не один рік та які втілилися в Nitecore HC60. Тут справа не тільки в 1000 люмен світла та 100 градусах світлового променя - цей ліхтар здатний на більше - 180 градусів повороту корпусу дозволяють HC60 бути кращим серед кращих для використання в найрізноманітніших сферах.

Тепер від USB

Можливість зарядки як від акумулятора, який до речі йде в комплекті з ліхтарем, так і від батарейки - це звичайно добре, але в зручності енергоживлення цієї моделі перш за все хочеться підкреслити можливість заряджати його від USB, що дуже зручно для тих, хто постійно носить з собою ноутбук, їздить в авто або використовує power bank. Власне micro-USB порт не тільки захищений від будь-яких пошкоджень кришкою, але й автоматично визначає повний заряд. Завдяки цій портативності, цей ліхтар ідеально підходить для туризму, кемпінгу та навіть альпінізму.

Анатомічний дизайн

Вигнута форма кріплення за всіма трендами сучасної ергономіки повторює форму голови, що робить використання ліхтаря максимально комфортним. Ну й якщо говорити про дизайн взагалі, то у цій моделі зручна кнопка керування на фронтальній стороні, яка дозволяє керувати ліхтарем за допомогою однієї руки.

 

Nitecore HC 60

Переваги:

 • Супер точна інтелектуальна індикація.
 • Інтелектуальний захищений micro-USB порт зарядки.
 • Цілих 110 градусів кута освітлення.
 • 1000 люмен максимальної потужності світлового потоку.
 • 680 годин безперервної роботи.
 • Ергономічний дизайн, що повторює анатомію голови.
 • Зручна фронтальна кнопка.

 


 

NU10 и NU20

 

Nitecore NU10, NU20

 

Спортивні

Дві схожі, але все-таки не однакові моделі з однієї серії максимально зручні для занять спортом, та відрізняються стильним виглядом, компактністю та зручністю.

Будь оригінальним

Не можу не радіти, коли бачу в моделі ліхтаря можливість обирати колір. У серії NU оригінальних колірних забарвлень цілих 6 для самих ліхтарів: чорний, білий, червоний, синій, бірюзовий і жовтий, та дві для ремінця - білий та чорний. Тож можна вибрати стильний варіант ліхтаря, який буде подобатися саме вам.

Бегай, прыгай, носи каску

Ми вже звернули увагу, що NU10 та NU20 ідеально підходять для спорту, але не розповіли чому. Й причина не тільки в тому, що вони легші за більшість своїх аналогів, але й в тому, що вони мають еластичне кріплення на голову, що в сукупності не приносить ніякого дискомфорту при використанні. Особливо помітна така відмінність цього ліхтаря від інших робочої групи - не тільки порівняно невелика вага, але й можливість міцно фіксуватися на касці.

 

Nitecore NU10, NU20

 

Заряжай в будь-якому місці

Так, в цих моделях теж є можливість заряджати через USB, а тому збільшується універсальність сфер використання. Разом з цим, акумулятор NU10 дозволяє перезаряджати ліхтар понад 500 повних циклів та забезпечує роботу до 150 годин, NU20 не сильно відстає від свого світлодіодного брата та гарантує до 100 годин освітлення. До речі обидві моделі можна навіть використовувати в процесі зарядки.

Ніяких випадковостей

Тут слід наголосити на двох моментах, по-перше, це наявність в цих двох моделях запобіжника від випадкового включення, що дозволяє захистити ліхтарі від випадкового вмикання / вимикання в кишені, рюкзаку або в момент рухової активності. У ліхтаря NU10 крім цього є інтегрований індикатор живлення, який дозволяє розрахувати оптимальний режим живлення та збільшити час використання.

NU10 vs NU20

Якщо говорити про переваги цих моделей порівняно одієї з інщою, то у Nitecore NU10 кут засвітки ширше - цілих 170 градусів, що звичайно охоплює все поле зору і ставить «плюсик» в бік професійного використання. У Nitecore NU20 інша особливість - розумна плата контролю дозволяє плавно виводити світловий потік, дальність його променя 80 метрів, а потужність 360 люмен, в чому він обігнав NU10 з потужністю 160 люмен та дальністю 35 метрів. В цілому можна сказати, що це нічия - тому що у кожного з цих двох ліхтарів крім загальних високотехнологічних характеристик є індивідуальні переваги, які є більш важливими для різних сфер використання.

Переваги:

 • NU10 має рекордний серед представлених моделей кут засвітки.
 • Ультралегка вага обох ліхтарів та еластичне кріплення робить їх ідеальними для спорту.
 • Наявність червоного світлодіода у NU10, який ідеально підходить для нічного зору.
 • Портативність обох ліхтарів забезпечує наявність інтегрованого micro USB порту.
 • Можливість вибору оригінальних колірних забарвлень.
 • Ліхтарі зберігають весь функціонал під час зарядки.
 • Світловий індикатор заряду.

 


 

Налобний ліхтар - річ, яка стане в нагоді не тільки туристу та любителю активного відпочинку, а й спортсмену, професіоналу в робочій сфері, альпіністові або спелеологу. Якщо ви до цього часу не можете визначитися який ліхтар вам потрібен - налобний або ручний, то Nitecore HC30 створений для вас. Для любителів активного відпочинку, рибалок та мисливців кращим вибором буде компактний HA20. Ідеальний ліхтар для тих, хто цінує свій час та місце? HC50, ця модель точно не витратить даремно ці обидва ресурси. Якщо ви займаєтеся спортом або вам потрібен ліхтар для професійної діяльності, або може ви любитель креативних та незвичайних речей - тут варто вибирати між NU10 і NU20. Всі згадані вище моделі об'єднує високий рівень якості, нові технології  та зручність використання, а головне широка можливість вибору, адже в цій статті моделі представлено не в повному обсязі

У компанії Nitecore немає налобного ліхтаря краще або гірше, є просто той, що більше підходить саме вам, а  слугувати він буде точно довго і вірно

Введіть номер телефону.

Ми Вам передзвонимо для оформлення замовлення. Графік роботи менеджерів:
Пн-Пт: 09:00 - 19:00
Сб: 10:00 - 15:00

MONITORING