Не просто олівець: Nitecore NTP40

08.04.2019

Компанією Найткор представлено дуже багато тактичних аксесуарів, які могли б виручити в будь-який момент і зовсім в різних ситуаціях, при чому навіть під водою. Але 2019 рік приносить дуже багато різноманітності як в серії ліхтарів, зарядних пристроїв, але так і тактичних аксесуарів. Nitecore NTP40  це аксесуар, а точніше олівець і не просто олівець, а титановий та ще й механічний. Одним і основним призначення якого, може стати і малювання, і креслення, та в принципі для найулюбленіших творчих завдань.Нестандартне рішення

Хто і як часто користується звичайним олівцем? Або так, ми вважаємо, що кожен хоч раз, але користувався олівцем, хоч це навіть було в школі, в університеті, але точно було, чи не так? У будь-якого перехожого можна запитати, що у нього асоціюється з олівцем, і в 90% - це буде тільки дерев'яна конструкція і всередині графітовий стержень. Так ось це до чого, компанія Nitecore пішли далеко від стереотипу і зробили металевий механічний олівець, але знову ж таки незвичайний, а дуже міцний і привабливий, що все-таки не мало важливо. Так як він може стати відмінним подарунком, наприклад, дизайнеру або викладачеві.

Так ось, ближче до справи

Привабливий і міцний - так це титановий сплав. Конструкція була абсолютно не цікавою, якби не містила свої якості, за які все-таки варто "зачепитися " . Наприклад, однією з таких якостей, виступають канавки біля підстави, для кращого пояснення їх там 26, і зроблено це для того, щоб вам було зручно малювати, писати або креслити без почуття втоми, дуже часто виникають тільки через навантаження на кисть.

Також є, начебто, як і звичайна на перший погляд металева кліпса, але вона дуже надійно закріплена на корпусі, що дозволить міцно; фіксуватися на кишені, блокноті або сумці. Кліпса володіє своїми дизайнерськими якостями, а саме акуратна обробка на виробництві країв утворюючи привабливу кромку. Кріпитися до корпусу завдяки незвичайним гвинтикам типу Torx.


Ковпачок, але не простий

Стандартна деталь, яка присутня абсолютно в будь-якому механічному олівці, що дозволяє рухати стержні уздовж корпусу до нижньої частини. Так ось, інженерам і дизайнерам вдалося об'єднати якість з витонченістю, а саме використовувати титановий сплав, який пройшов через окремий технологічний процес. В результаті з'являється унікальна за властивостями і дизайну поверхня, яка відмінно справляється з стиранням і має крислаподібну структуру. Також поверхня трохи відшліфована, що надає йому матового блиску, дозволяючи не сильно виділятися із загального дизайну.

Німецька якість

Якісний корпус, що володіє неймовірною міцністю і легкістю, краща ергономіка і звичайно ж тут належна система, що забезпечує подачу стержнів. І так, в титановому олівці, ховається найкраща німецька система Schmidt Feinminen System 0.5mm. Якість збірки і сам механізм подачі - це одні з найбільш пріоритетних якостей системи, що забезпечують безперервний витяг стержня, при цьому гарантуючи запобігання перелому того ж стержня при писанні або малюванні, обмежуючи вас від псування ескізу.


Переваги

  • Використання тільки найякісніших матеріалів
  • Титановий сплав гарантує високі характеристики міцності якості і неймовірну легкість
  • 26 горизонтальних канавок на корпусі, знижують навантаження на кисть при тривалому використанні
  • Міцна металева кліпса з оригінальним дизайном, забезпечить кращу фіксацію олівця на кишені
  • Німецький механізм подачі стержня
  • Товщина стержня становить 0.5мм 


Титановий олівець і різноманітні тактичні аксесуари - це ще не максимум того, що може запропонувати компанія Найткор Україна. Ми настійно рекомендуємо стежити за оновленнями, тому що у нас багато цікавого і дуже корисного, як для туриста, правоохоронних органів, так і щоденного застосування на навчанні або роботі.

Введіть номер телефону.

Ми Вам передзвонимо для оформлення замовлення. Графік роботи менеджерів:
Пн-Пт: 09:00 - 19:00
Сб: 10:00 - 15:00

MONITORING