Не просто налобник, а L-подібний ліхтарик: Nitecore HC33

03.01.2018

Налобний ліхтар, так і в загальному ліхтар повинен володіти додатковими можливостями для використання, так як туристу, мандрівникові або просто любителю дуже важливо, щоб куплений ним ліхтар використовувався не тільки в основній сфері , але і мав ще якісь здібності. Нові понад здібності є у нашому героєві, а саме ліхтарі Nitecore HC33.


Начебто звичайний, але з понад здібностями

Головна мета розробки надати будь-якому користувачеві як можна більше можливих функцій від одного пристрою, так от – це і є та сама модель.

Перша здатність пристрою, протистояти дощу і всіх водних середовищ, так як захист захистить його від води, навіть на глибині 2-х метрів.

Другою здатністю, є магнітна торцева частина, яка в будь-яких умовах, навіть туристичних для підсвічування місця для відпочинку, домашніх або навіть стане придатною для автомобіліста в момент, коли потрібно заглянути під капот свого сталевого коня.

Третьою здатністю, в черговий послідовності стануть його невеликі розміри, навіть можна сказати крихітні, якщо порівнювати з усіма його можливостями. При невеликих розмірах, він з легкістю виконає роль кишенькового (EDC) ліхтаря, який 100% стане кращим другом на темний час доби.

Введіть номер телефону.

Ми Вам передзвонимо для оформлення замовлення. Графік роботи менеджерів:
Пн-Пт: 09:00 - 19:00
Сб: 10:00 - 15:00

MONITORING