Невеликий, налобний і дуже потужний - Nitecore NU32

16.12.2018

Компанія Nitecore веде активну розробку налобних моделей ліхтарів, що працюють на вбудованому елементі живлення, і так остання з них - це Nitecore NU32. Можна багато говорити про введениях-змінах, але, по-перше, їх не так мало, а по-друге для гарного ознайомлення, так як ця "річ" - ліхтар і головне хороший, то слід більш детально про них розповісти. Можна одне сказати, це ліхтар отримав набагато могутніший світлодіод, зручну для носіння на голові - кріплення і ємний акумулятор.

Порівнюючи з попередніми моделями налобник, саме ця, буде точно добре знайома мисливцям, рибалкам, туристам і користувачам, які використовували її в екстремальних умовах.
На що варто звернути увагу

Ліхтар налобний - це дуже корисний і практичний пристрій, який по середньостатистичному рейтингу від користувачів, вказує на те, що при його допомозі підвищується якість і ефективність виконання різної складності робіт, що вимагають двох активних рук. До чудової функціональності можна додати неперевершену дальність світіння за рахунок впровадження ультрапотужного джерела світла і вдосконаленого рефлектора, дозволять NU32 світити на цілих 126 метрів.

Так якістю щодо продуктивності, саме цієї моделі - є його невелика вага. За рахунок оптимально підібраних деталей, вийшов в результаті яскравий, але і непомітний при носінні на голові ліхтар. Вага Nitecore NU32 в порівнянні з аналогічними пристроями на 50% легше, і автоматично роблячи його більш зручним в експлуатації.

Носити ліхтар на голові допоможе якісна, міцна пов'язка. Кріплення ліхтаря до налобної пов'язки можна здійснити за рахунок ергономічного і якісного кріплення виконаного з пластика, яке має незвичайну пряму форму, а трохи вигнуте, що дозволить носити ліхтар довгий час з "комфортом".


Відразу 3 важливих, і в той же час різних

Головними відмітними якостями останньої новинки від виробника Найткор, є світлодіод, а точніше їх загальна кількість 5 штук. Давайте, більш детально - ліхтар світить дуже довго і яскраво з потужністю в 550 люмен тільки одним світлодіодом, найбільшим і центральним. З його допомогою користувач зможе активно використовувати його в якості далекобійного ліхтаря, так як його промінь в Турбо режимі тягнеться на дистанцію в 126 метрів, що є рекордом в серії NU.

Додаткову роль відіграють і допоміжні світлодіоди червоного світла, які в першу чергу стануть корисною знахідкою на природі і в туризмі. Насправді саме червоне світло є дуже функціональним впровадженням в налобник, так як ЧЕРВОНИЙ - це 120% сигнальне світло, і ще він зовсім не дратує сітківку ока, дозволяючи швидко перебудовуватися з однієї локації на іншу без дратівливою "сліпоти" в порівнянні з білим. Також саме червоний підійде для нічної риболовлі, кемпінгу і полюванні.

З 5 залишилося всього 2. І ця пара - це світлодіоди білого випромінювання, з невеликою яскравістю, тривалим робочим проміжком від одного заряду - і це CRI світлодіоди. Про CRI світлодіоди можна говорити багато, але це буде нудно і нецікаво, тому ми розповімо тільки про найцікавіше.

У вас може виникнути багато питань, таких як: "Що його відрізняє від звичайного світлодіода", "Чому він світить з яскравість в 19 люмен, приблизно такий же час як звичайний світлодіод "з яскравістю в 190 люмен?"

Відповідаємо: Головною відмінністю критерієм CRI, є значно підвищена насиченість світла зі значенням в 90, що дозволить в повній темряві спостерігати за природними квітами освітлюваних об'єктів. Вироблене світло більш ніж на 90 відсотків наближене до денного сонячного випромінювання. Невелика яскравість, встановлена ​​тільки тому, щоб не підвищити загальний час роботи, і не порушити натуральнысть кольору.


На 100% ефективніше від аналогів

Сучасні технології дуже швидко удосконалюються, дозволяючи виконувати якісну, потужну і в той же час малогабаритну річ, тільки використовувати на кілька тех. процесів більше. Так ось, інженерам вдалося вмістити в настільки невеликий корпус акумулятор з ємністю в цілих 1800mAh. З такою великою ємністю він сміливо може хвалитися не тільки серед аналогів ліхтарів Найткор, а й інших виробників. Також по ємності вбудований акумулятор можна порівняти як мінімум з 3хААА батарейками / акумуляторами.

Збільшена ємність акумуляторів додадуть впевненості користувачеві під час його використання, так як з ним точно можна проходити дві ночі з хорошою яскравістю без виключення, або перемикатися між додатковими світлодіодами.

Результатом впровадження акумулятора, слідуэ одне питання: "Що робити, коли розрядиться?". Логічна відповідь, зарядити, використовуючи при цьому вбудований порт micro-USB. Одий найпопулярніший різновид порту, який на сьогоднішній час можна зустріти не у кожного третього або другого, а зовсім у кожного користувача, наприклад, телефони, колонки, нічники, Power Bank і багато інших гаджетів обладнані саме їм.

Унікально розроблена плата і програмна частина під неї нададуть можливість ліхтарю працювати і після розрядки, а як саме ми розповімо, все що слід зробити, так це підключити до портативного джерела живлення і далі працювати в темряві. Не кожен ліхтар може одночасно заряджатися і працювати, а Nitecore NU32 - може. Повідомити користувача про статус "Заряда" допоможе вбудований індикатор під кнопками управління, під час зарядки він горить - червоним, а після досягнення повного заряду - зеленим. Плата повністю захищає акумулятор від небажаного перепаду напруги, короткого замикання і перезарядження / перерозряду.


Переваги

  • Вбудований акумулятор, що дозволяє ліхтарю працювати від одного заряду протягом 330 годин і можливістю виконувати зарядку більш ніж 500 раз
  • Неймовірно потужний американський світлодіод, що дозволяє висвітлити відстань в 125 метрів
  • Додаткове оснащення світлодіодами червоного і насиченого білого світла
  • Розширена сфера застосування, підійде для використання як мисливцями, рибалками, туристами або в якості щоденного налобника
  • Кращі на ринку оптичні показники, найкращі серед аналогів
  • Практичне регульоване налобне кріплення, якому можна встановити максимальний кут нахилу в 60 градусів
  • Можливість використання всіх функцій ліхтаря під час зарядки
  • Унікальний, ергономічний корпус, виконаний з якісного полікарбонату, що забезпечує захист від падіння з висоти до 1 метра.


 


Серія налобних ліхтарів NU з кожним роком розширюється з додаванням - по кілька нових моделей, які точно відрізняються один від одного, і Nitecore NU32 не виняток. Ємна батарея, невелика вага і головне найвища яскравість. Завдяки власним розробкам і впровадження їх в свої пристрої, дозволяють компанії підніматися вгору по технологічної сходах, встановлюючи нові стандарти в якості.

Введіть номер телефону.

Ми Вам передзвонимо для оформлення замовлення. Графік роботи менеджерів:
Пн-Пт: 09:00 - 19:00
Сб: 10:00 - 15:00

MONITORING