Нестандартний

28.02.2018

Що можна було придумати для того, щоб спростити управління і зробити це більш плавно, правильно - вбудувати обертає перемикач і це модель тактичного ліхтаря Nitecore P26.Закрутить будь-кого

За можливостями світіння - потужний, за матеріалами, використаним для виготовлення - міцний і надійний, але що ж з керуванням - і це досконале на практиці "обертання"; яскравістю.

Легше просто не придумати, ситуація: ліхтар на зброї закріплений на спеціальне кріплення, і при порівнянні з іншим ліхтарем задані режими яскравості, а потрібно як завжди щось середнє, наприклад, між Високим і Середнім. що ж робити- і тут потрібно вибирати серед тих що є.

З презентованим ліхтарем Nitecore P26 вибирати не доведеться, і постійно "переклацувать" всі рівні яскравості для зручної установки режиму, потрібно всього лише "крутити" так так саме "крутити" перемикач, і тут Вам відразу і потрібний рівень яскравості, і яскравість на спадання. Яскравість можна регулювати від 0.5 люмен і закінчуючи максимальною в 1000 люмен.

Крім інноваційного перемикача, ліхтар наділений інтелектом, що дозволяє йому самому управляти температурою, яка повністю залежить від "накрученоъ" яскравості.

Введіть номер телефону.

Ми Вам передзвонимо для оформлення замовлення. Графік роботи менеджерів:
Пн-Пт: 09:00 - 19:00
Сб: 10:00 - 15:00

MONITORING