Ультралегкий ліхтарик з кріпленням на рюкзак Nitecore CU10

08.07.2021

Новий ліхтарик CU10 від Nitecore - одна з найцікавіших новинок бренду. Це маленький, компактний і неймовірно універсальний ліхтарик для туризму, подорожей і активного відпочинку, який дивує своїм ергономічним дизайном і ефективністю. Розробники моделі пропонують користувачам оцінити комфорт нового рівня і носити налобний ліхтарик на рюкзаку - це можливо завдяки продуманій конструкції і технічним характеристикам, які створюють однаково хороше освітлення як при розміщенні ліхтаря на голові, так і на рюкзаку на спиною.

Особливості та характеристики

Найцікавіший питання - як вдалося домогтися оптимальної ширини кута і дальності освітлення при кріпленні ліхтарика за спину. Це вийшло завдяки інноваційній технології самоналаштуванням датчика сили тяжіння: промінь автоматично утримує кут 80 градусів до лінії тяжкості і покриває простір на 20 метрів вперед. Які ще технології сприяють функціональної і якісній роботі ліхтарика:

  • високий індекс передачі кольору (температура 5000-5500К)
  • механізм автоматичного регулювання для стабільного і безпечного світіння
  • потужність 220 люмен
  • 2 рівня яскравості і режим маяк

Навідний промінь ліхтаря Nitecore CU10 має широкий діапазон - 150 градусів, завдяки чому пристрій створює чітке та широке зображення в нічний час. При тривалому використанні ця якість відчутно знижує зорову втому і сприяє чіткому огляду. Це буде особливо корисно в походах і під час трекінгу, тому ліхтарик буде цінним придбанням і подарунком для всіх любителів туризму.

Практичність і зручність

Ліхтарик CU10 має простий і зручний інтерфейс з однією кнопкою. Цього достатньо для управління режимами, оскільки їх всього 2 + один додатковий. Явна перевага нової моделі перед іншими налобними ліхтарями в лінійці Nitecore - максимальна компактність і легка вага. Ліхтарик важить всього 71 г, а завдяки універсальному кріпленню буде однаково легко триматися як на голові, так і на рюкзаку.
Ліхтар має непогану витривалість, що робить його ще більш корисним в поході: наднизьке споживання струму в режимі очікування забезпечує 365-денну активність.
Також можна сказати про захисні властивості. Nitecore CU10 створений для використання в будь-яких погодних умовах, що важливо, з огляду на його зовнішнє розташування. Він володіє захистом класу IP67, а також стандартною ударопрочністю бренду - може падати без ушкоджень з висоти до 1 метра.

Таким чином, ми отримуємо новинку, що відмінно підходить сучасній людині і часу: ліхтарик, в якому ергономічність і практичність доведені до найвищого рівня. Звичайно, конструкція може здатися незвичною, тому краще особисто оцінити можливості і зручність нової моделі і зробити свій висновок. Хоч ліхтарик і поступається в потужності більш "складним" і професійним налобникам, він може стати відмінним помічником для простих походів і подорожей. Тому замовляйте модель у нас на сайті і насолоджуйтеся оригінальною якістю і сервісом від Nitecore!

Введіть номер телефону.

Ми Вам передзвонимо для оформлення замовлення. Графік роботи менеджерів:
Пн-Пт: 09:00 - 19:00
Сб: 10:00 - 15:00

MONITORING