Вибухозахищений налобний ліхтар HA23-Ex

28.06.2021

Новий ліхтар HA23-Ех від Nitecore - цікава і гідна уваги модель, що найбільше зацікавить працівників різних служб і підприємств. Новинка являє собою вибухозахищений налобний ліхтар полегшеної ваги, який можна використовувати в різних умовах і надійно кріпити на шолом. Ліхтар відрізняється компактністю, простим інтерфейсом і доступністю, що важливо для продукції такого бренду, як Nitecore. Давайте докладніше розглянемо його особливості та характеристики.

Потужність і технічні показники

Світловий промінь ліхтаря досить слабкий: максимальна потужність - 100 люмен, яких проте цілком вистачає для роботи або експедицій під землею. Вибухозахищені ліхтарі зазвичай акцентують увагу на функціях зручності та безпеки і новий HA23-Ex створений в рамках саме такого підходу.
Він має легкий акумулятор і працює від двох батарей типу АА, які все ще є найпоширенішим і найдоступнішим джерелом живлення на сьогоднішній день. Максимальний час роботи ліхтаря на високому режимі яскравості становить 4 години, а на найнижчому він може протриматися 130 годин. Які характеристики світла ще можна згадати:

  • три режими яскравості (високий, середній, низький)
  • високий режим - 100 люмен, низький - 2 люмен
  • пікова інтенсивність променя - 350 кд
  • дальність променя - 37 м
  • сучасний світлодіод типу CREE XP-G

Завдяки таким показникам ми бачимо, що ліхтар HA23-Ex - це якісний, простий і гідний налобний ліхтар для працівників небезпечних підприємств. Завдяки оптичній системі з широким кутом освітлення він має кут засвіту в 150 градусів і ідеально покриває поле зору людських очей.

Функціонал і практичність

Ліхтар HA23-Ex від Nitecore дійсно можна вважати "скромним" в лінійці налобних ліхтарів бренду, але його захисні якості пояснюють все. Маючи високу міцність і ударостійкість, такий ліхтар може використовуватися в нафтохімічній та хімічній промисловості, під час небезпечної свердловоі роботи і т.д. Він має зручний кут нахилу кріплення, який спеціально підходить для робочих касок, а також в комплекті йде налобна пов'язка. Інші функції і якості ліхтаря:

  • ланцюг NON-PWN для полегшення навантаження на очі без шкоди потужності
  • захист від зворотної полярності для запобігання ушкоджень ланцюга
  • стійкість до погодних умов (захист IP67)
  • ударостійкість (падіння до 1м)

Цікавий опціональний аксесуар ліхтаря НА23-Ех - жовтий фільтр, розроблений спеціально для пожежних і промислових робітників. Відрізняється підвищеною термостійкістю і добре проникає через дим і туман.

Таким чином, ми маємо надійний, надлегкий і компактний ліхтар з відмінними вибухозахисними характеристиками і гідним набором властивостей. Він логічно доповнює лінійку вибухозахищених ліхтарів Nitecore, в чому ви можете особисто переконатися - HA23-Ex вже доступний до замовлення на нашому сайті.

Введіть номер телефону.

Ми Вам передзвонимо для оформлення замовлення. Графік роботи менеджерів:
Пн-Пт: 09:00 - 19:00
Сб: 10:00 - 15:00

MONITORING