Легкий фонарь для шлема Nitecore HM01

10.05.2021

Новий ліхтар HM01 від Nitecore - це дуже компактний і по-своєму унікальний прилад для використання на шоломах. З огляду на свої особливості, він буде ідеальним придбанням для працівників правоохоронних органів, пошуково-рятувальних служб і пожежників, а також може підійти велосипедистам, спелеологам, але більше розрахований все ж на використання з тактичними шоломами.

Новинка цікава своїми якостями, гідною міцністю і зрозумілим інтерфейсом. Її вибирають як для екіпіровки цілих компаній і груп, так і окремі покупці. Далі докладніше розглянемо технічні особливості і переваги моделі Nitecore HM01.

Ергономічність і компактність

Ліхтар Nitecore HM01 спеціально зроблений таким чином, щоб служити максимально універсальним пристроєм для різних завдань і шоломів. Звичайно, його функціонал обумовлений встановленими параметрами, але в цілому - такий прилад буде зручним і практичним у використанні.

Інші показники комфортних параметрів - маленькі габарити і невелика вага (40,5 г). Ліхтарик спеціально зроблений максимально легким, щоб не обтяжувати і без того відчутний на голові шолом. Зміна режимів регулюється однією кнопкою, тому може здійснюватися швидко і легко. Світло і показники яскравості: 

  • 2 режими яскравості (низький і високий)
  • максимальна потужність - 320 люмен
  • максимальна дальність - 74 метра
  • гладкий і м'який промінь світла завдяки алмазоподобному гравіруванню системи лінз TIR
  • за допомогою системи повороту можна зручно регулювати кут променя з поворотом на 360 градусів.

Ці показники відмінно підходять для освітлення операцій з близької відстані. Розворот дозволяє направляти ліхтар в потрібну сторону, при загальній надійнiй фіксації його на шоломі.

Міцність і інші характеристики

Ліхтар Nitecore HM01 розроблений таким чином, щоб відмінно відповідати своєму призначенню і служити надійним помічником у непередбачених умовах і ситуаціях. Уже стандартна для тактичних моделей Nitecore система внутрішньої регуляції ATR контролює потужність ліхтарика відповідно до умов роботи і навколишнього середовища, що допомагає досягати максимальної продуктивності.
Корпус ліхтарика HM01 виготовлений з міцного алюмінієвого сплаву авіаційного зразка, з анодуванням військового класу, а також він підходить для будь-яких погодних умов, так як захищений від вологи по класу IP68: він практично водонепроникний, легко витримає занурення під воду на 2 метри і падіння з 1-го метра.

Купити Nitecore HM01

Всі перераховані якості роблять такий ліхтарик ідеальним тактичним аксесуаром - компактним і легким, простим, практичним і міцним. Всі ці характеристики вкрай важливі при роботі в екстремальних або просто складних умовах, тому можна сміливо вибирати модель Nitecore HM01 для різних завдань. Незважаючи на невисоку потужність, він відмінно впорається з близьким освітленням і просто буде корисним приладом в "арсеналі". Замовити модель можна вже зараз на сайті і отримати її в зручний для вас час.

Введіть номер телефону.

Ми Вам передзвонимо для оформлення замовлення. Графік роботи менеджерів:
Пн-Пт: 09:00 - 19:00
Сб: 10:00 - 15:00

MONITORING