Nitecore LA10 CRI і R25 - переможці премії IF Design Award

07.02.2017

Перші китайські ліхтарі, які стали гордими переможцями на виставці IF Design Award - це LA10 CRI і R25.

Незабаром після отримання премії ISPO AWARD 2017 року, ми раді повідомити, що наші продукти були номіновані іншими журі, на цей раз, це престижна премія IF Design Award 2017.

Міжнародна премія дизайну IF - це одна з нагород, яка була створена з метою надати споживачам кошти, що знаходяться на вищому інноваційному рівні , доступних на споживчому ринку.

Вибір журі цього року був досить не простим, судили номінацію 58 суддів, критерії яких входили не тільки естетична привабливість, а і сумісність в продуктивності, стійкості до зовнішнього середовища, ціною і багатьма іншими факторів.

Кількість бере участь сягала позначки в 5600 учасників, що робило вибір досить не простим і дуже тривожним.

LA10 CRI отримав премію за високий рейтинг серед журі з його функціональними можливостями насиченості світла, невеликим розміром і формою ідентичну губній помаді. У той час як R25 отримав визнання за інноваційний дизайн зарядної станції і особливістю STROBE READY і високою продуктивністю світлодіода.  

Надзвичайно приємно бачити "Зроблено в Китаї" поступово починає показувати рівень якості на рівні з іншими міжнародними промисловостями.  


Введіть номер телефону.

Ми Вам передзвонимо для оформлення замовлення. Графік роботи менеджерів:
Пн-Пт: 09:00 - 19:00
Сб: 10:00 - 15:00

MONITORING