Кемпінговий ліхтар Nitecore LR60 з функцією powerbank

10.03.2021

Серед постійно оновлюваного асортименту Найткор все частіше зустрічаються незвичайні моделі зі змішаними функціями. Це завжди актуальні нововведення, продиктовані життям в мінливому світі і суспільстві, де техніка повинна відповідати стилю життя людей. Nitecore LR60 - одна з найбажаніших новинок бренду, особливо для туристів. Нова модель являє собою гібрид кемпінгового ліхтаря і павербанка, тому можна легко уявити собі, як корисна вона буде в поході або на пікніку.

Які технічні особливості у Nitecore LR60:

Для початку розберемо, що відповідає за світло в ліхтарі і чому на нього варто звернути увагу. Як і у всіх кемпінгових ліхтарях, в новій моделі цi показники є вкрай важливими і включають у себе декілька параметрів.

  • LR60 обладнаний дев'ятьма світлодіодами, розташованими рівномірно по всій площі дифузора.
  • Також важливо, що світлодіоди використаного типу дозволяють зберегти максимальну передачу кольору і предмети в результаті мають кольори, дуже наближені до натуральних. Це робить пристрій ідеальним для вечірнього світла в наметі, а дальність розсіювання в 28 метрів явно "натякає" на можливість м'якого освітлення всього кемпінгу.
  • Крім цього, Nitecore LR60 це "розумний" прилад - ви можете регулювати роботу світлодіодів таким чином, щоб висвітлювати конкретно потрібні вам ділянки простору і одночасно економити заряд. Наприклад - залишити світло тільки у верхній частині ліхтаря, або навпаки, перемістити його вниз.

Потужність та інші властивості:

В якості елемента живлення рекомендується використовувати акумулятор типу 21700, який найкраще розкриє можливості ліхтаря. Але він сумісний також з іншими акумуляторами і батареями, тому ви можете їх легко комбінувати або міняти.

Що стосується функції powerbank - вона виходить завдяки неймовірно потужною платою управління живленням. Ця плата також забезпечує тривалий час роботи пристрою - до 160-ти годин. Сам ліхтар заряджається через порт usb Type-C і навіть може харчуватися від сонячних панелей або автономних електростанцій.

Корпус ліхтаря виготовлений з щільного полікарбонату - надійного матеріалу, який захищає пристрій від механічних пошкоджень. Дифузор також зроблений з цього матеріалу - він забезпечує захист світлодіодів і добре розсіює світло. Крім цього LR60 захищений від вологи і пилу по стандартам IP68. Про які ще властивості потрібно згадати:

  • індикатор живлення для визначення рівня заряду
  • 3 рівня яскравості і 2 користувальницьких режиму
  • максимальна потужність світлового потоку- 280 люмен
  • магнітна торцева частина і кільце для підвісу пропонують широкий спектр застосування з іншими речами і аксесуарами
  • технологічні функції регулювання напруги під час зарядки (докладніше - в описі товару)

Поєднання функцій ліхтарика і зарядного пристрою вже значно розширює можливості застосування нової моделі. На відміну від звичайних повербанків, Nitecore LR60 завжди зможе висвітлити вам дорогу і заощадить місце в рюкзаку, що важливо. Очевидно, що така покупка стане неординарною і дуже зручною. Мобільність, компактність і сучасні технології - ось головні якості, якими можна описати Nitecore LR60. Замовляйте ліхтар вже зараз на сайті і станьте одним з перших його володарів.

Введіть номер телефону.

Ми Вам передзвонимо для оформлення замовлення. Графік роботи менеджерів:
Пн-Пт: 09:00 - 19:00
Сб: 10:00 - 15:00

MONITORING