Огляд далекобійного тактичного ліхтаря MH25S

26.01.2021

Одна з новинок Nitecore в 2021-му році - це потужний і продуктивний ліхтар MH25S. Модель розроблена таким чином, що підходить для безлічі завдань і показує відмінні результати з першого використання. І здається, що такого виробника, як Nitecore, вже нічим здивувати своїх клієнтів, але кожен новий ліхтар, що випускається фірмою, перевершує попередні і максимально органічно вписується в актуальний ринок.

У чому особливості нової моделі Nitecore MH25S і чому варто вибрати її серед безлічі інших - розглянемо в цьому огляді.

Потужний ліхтар

По-перше, новинку оцінять люди, які використовують в роботі потужні ліхтарі. Пошукові, тактичні та інші типи з підвищеною продуктивністю - модель MH25S доповнює цю лінійку і в той же час відрізняється особливими характеристиками:

  • чудова дальність променя - 504м
  • максимальна потужність 1800 Люмен
  • максимальна пікова інтенсивність променя 63500 cd
  • ударостійкість
  • захист від пилу і занурення в воду відповідно до IP68 (до 2х метрів)

У поєднанні з іншими властивостями, ці показники роблять ліхтар MH25S потужним і надійним помічником для самих різних завдань. Він підійде працівникам спецслужб і правоохоронних органів, мисливцям, для активного відпочинку в складних умовах і навіть для самозахисту. Міцний корпус з анодованим покриттям військового класу захищає ліхтар від пошкоджень а також служить хорошою "бронею" для ліхтаря і дозволяє використовувати його як інструмент в екстрених випадках.

Цікава функція - автоматичне регулювання температури (ATR), яке пристосовує роботу ліхтаря до різних зовнішніх умов і контролює внутрішню температуру.

Ліхтар MH25S можна також поєднувати з безліччю аксесуарів (тактичних і інших), кріпити на зброю, шоломи, оснащувати виносної кнопкою і додатковими фільтрами. Це підвищує його функціональність і робить ліхтар практичною покупкою для всіх поціновувачів потужної техніки.

Акумулятор і його особливості

Крім інших переваг, важливу роль відіграє акумулятор ліхтаря MH25S, адже саме від нього залежить підсумкова ефективність і витривалість техніки. У цій моделі використовується літій-іонний акумулятор типу 21700, розрахований на 5000 mAh. Це також одна з останніх моделей ринку, тому всі її якості вдається розкрити в новому ліхтарі. Інші особливості харчування Nitecore MH25S:

  • usb Type-C
  • індикатор живлення, який показує рівень заряду
  • також ліхтар має сонячну панель для накопичення енергії
  • заявлений час безперервної роботи становить 1500 годин
  • сумісний з іншими типами батарей, крім 21700, який йде в комплекті

Купити ліхтар Nitecore MH25S

Ще однією особливістю є призначені для користувача режими, сформовані спеціально для різних людей і задач.Оні, в свою чергу, включають в себе різні режими яскравості від мінімальної до турбо і спеціальні - такі як стрибає, SOS, маяк.
В даний момент ліхтар можна купити на нашому сайті з усіма необхідними елементами. Щоб мати можливість гарантійного обслуговування, зберігайте необхідні документи. Решта подробиць можна знайти в описі товару на сайті, а якщо у вас залишаться якісь питання - задавайте їх менеджерам магазину.

Введіть номер телефону.

Ми Вам передзвонимо для оформлення замовлення. Графік роботи менеджерів:
Пн-Пт: 09:00 - 19:00
Сб: 10:00 - 15:00

MONITORING