Водонепроникний powerbank Nitecore NPB4

09.03.2021

Серед переносних аккумуляторово не так багато оригінальних моделей, але фірма Nitecore, прекрасно знаючи особливості та нюанси їх використання, створює дійсно корисний і якісний продукт. Нещодавно вийшов powerbank NPB4 від Nitecore, який вже обіцяє стати революційною новинкою - дивно компактний і надійний, він поєднує в собі відразу все. Давайте розберемося, чим гарний Nitecore NPB4 і чому його варто замовити прямо зараз.

Унікальні властивості і особливості

Перше, що кидається в очі - водонепроникність. Як можливо зробити заряджаючий пристрій таким, щоб вiн витримував повне занурення під воду? Це вийшло завдяки додання максимальної герметичності всієї внутрішньої конструкції і зовнішнього захисту за стандартом IP68 - того самого, яким володіють професійні ліхтарі і зброя. Звідси з'являється висновок, що новий павербанк ідеально підійде для використання в польових або екстремальних, непередбачуваних умовах.
Ще кілька слів про те, яким чином забезпечується герметичність:

  • передова технологія заливки клею
  • вогнестійкий корпус з технологією ультразвукового зварювання не пропускає воду і пар
  • зовні корпус захищений від ударів, падінь і подряпин
  • також є захист від зміни температур (від -10 до +40)

Друге, про що потрібно відразу сказати - це видатний акумулятор Nitecore NPB4. Точніше, не один акумулятор, а відразу чотири - чотири акумуляторні батареї 21700 забезпечують роботу пристрою. Крім того, це сучасний і дуже продуктивний тип живлення, такі акумулятори в комбінації можуть тримати заряд дуже довго і так само довго служити. Такі показники вже роблять NPB4 більш універсальним і бажаним для людей самих різних сфер діяльності - адже стійкість це також головна якість повербанка при використанні в побуті.

Додаткові функції і переваги

Важлива якість нової моделі, про яку ми згадали на початку - її компактність. NPB4 важить всього 378 г, а завдяки портативнiй кобурі може кріпитися до будь-якого елементу одягу або екіпіровки. Мобільність і скромні габарити зараз багато в чому визначають успіх і популярність пристрою, тому в NPB4 ці параметри враховані.
Зарядка відбувається швидко через два порти USB А і С (максимальна вихідна потужність 18 Вт). Для зручної ідентифікації стану, NPB4 оснащений сенсорним дисплеєм. Він розташований поруч зі входом usb і показує рівень потужності.

Купити Nitecore NPB4

Крім очевидних технічних плюсів, павербанк в цілому має стильний, простий дизайн і виглядає цікаво. Він має незвичайну прямокутну форму і приємне покриття корпусу. У поєднанні з водонепроникністю і іншими перерахованими характеристиками, це дійсно виділяє його серед інших моделей.

Зараз Nitecore NPB4 доступний до замовлення на сайті. Вибирайте цю модель, щоб не сумніватися в безпеці пристроїв, які ви будете в ній заряджати. Акумулятор NPB4 буде надійним помічником в самих різних завданнях і ситуаціях, і прослужить вам довгі роки.

Введіть номер телефону.

Ми Вам передзвонимо для оформлення замовлення. Графік роботи менеджерів:
Пн-Пт: 09:00 - 19:00
Сб: 10:00 - 15:00

MONITORING