Налобний ліхтар Nitecore NU35 з гібридними властивостями

31.08.2020

Новий і незвичайний налобний ліхтар від фірми Nitecore - це поєднання практичності і функціональності при реально доступній ціні. Модель Nitecore NU35 відрізняється від більшості ліхтариків своєї серії і є ліхтарем-гібридом, в якому об'єдналися несподівані властивості і функції. Це дозволило назвати модель NU35 однією з найбільш універсальних від Nitecore і заявити про можливість використовувати його в різних сферах. Давайте докладніше розглянемо переваги і нюанси нового ліхтаря.

Основні особливості Nitecore NU35

По-перше, світло і його характеристики. Ліхтар обладнаний п'ятьма світлодіодами, які забезпечують різне по температурі і інтенсивності світло.

  • Основне джерело - це сучасний і продуктивний світлодіод CREE XP-G3 S3, самий далекобійний і яскравий (досягає потужності світлового потоку 460 Люмен і дальності 48 метрів).
  • Також ліхтар має два червоних світлодіода для нічного бачення, туману, використання в екстрених ситуаціях для подачі сигналів.
  • І ще два світлодіода типу CRI, які випромінюють тепле і м'яке ближнє світло з точною передачею кольору. Воно буде особливо хорошим під час кемпінгів і походів, в якостi лампи або нічника, для освітлення табору і рiзних предметів, тощо

Також в моделі Nitecore NU35 використані цікаві технології для створення максимально корисного й ефективного світла. Наприклад, це технологія True Vision, яка розсіює промінь і робить його придатним для різного виду робіт, в тому числі будівельних, промислових. Це також знижує навантаження на очі при тривалому використанні, а світло на виході імітує природне сонячне освітлення.

Акумулятор і система живлення

Ще один гібридний параметр - поєднання декількох типів живлення в ліхтарі. Завдяки такому прийому, ви можете подовжити звичайну продуктивність NU35 і комбінувати різні способи зарядки. Наприклад, заряджати акумулятор від мережі, за допомогою powerbank чи зовнішніх пристроїв, а якщо такої можливості немає (в похідних або робочих умовах), то перемикатися на батарейки ААА - вони не заряджаються, але все одно досить ефективні.

Таке поєднання дозволяє підтримувати автономну роботу пристрою протягом 10-ти годин при яскравості 210 Люмен в Високому режимі, розділяючи її між джерелами: 4 години від акумулятора і 6 від батарейок.
Загальна ергономічність і компактність пристрою також не залишають сумнівів в тому, що новий налобний ліхтар буде мати успіх і популярністю у клієнтів Nitecore.

Інші подробиці і властивості

  • вбудований порт USB Type-C для швидкої зарядки
  • зручне, зрозуміле управління режимами
  • спеціальна технологія енергозбереження APC, яка забезпечує наднизьке споживання заряду в режимі очікування
  • індикатор живлення для отримання інформації про рівень заряду
  • міцний, легкий корпус, невелика вага

Ліхтар можна використовувати в різну погоду - він захищений від попадання вологи і пилу, а також має непогану ударостійкість.
У комплектацію також входить резинка для налобного застосування, крім цього, ліхтар можна кріпити до різних предметів, до одягу. Він має захист від випадкового включення, тому можна без побоювань зберігати його в рюкзаку або поруч з іншими речами. Купити Nitecore NU35 можна у нас на сайті, а якщо вам знадобляться додаткові аксесуари або елементи, ви також легко їх знайдете. Оцініть особисто нову цікаву модель і залишайте свій відгук про неї, ми будемо раді поділитися ним з іншими!

Введіть номер телефону.

Ми Вам передзвонимо для оформлення замовлення. Графік роботи менеджерів:
Пн-Пт: 09:00 - 19:00
Сб: 10:00 - 15:00

MONITORING