Потужний тактичний ліхтарик P10i на акумуляторі

19.11.2020

Новинка відразу в двох категоріях - кишенькових і тактичних ліхтарів, модель Nitecore P10i можна вважати вдалою знахідкою для любителів хорошої потужності в компактних розмірах. Ліхтарі Nitecore i-покоління відрізняються високою якістю технічного боку і потужністю, якій можуть позаздрити багато старих версій. Такий ліхтарик можна ефективно використовувати для завдань різної складності - він проявить свої кращі якості при використанні зі зброєю і в роботі спецслужб і правоохоронних органів.

Особливості моделі Nitecore P10i

Хочеться приділити окрему увагу всім частинам і розповісти про ліхтарик комплексно, охоплюючи всі його параметри цілком. Для початку декілька слів про акумулятор, адже він - основний генератор потужності. У ліхтарі P10i використаний акумулятор нового покоління 21700i. Крім основного акумулятора, ліхтар може працювати на двох батареях типу CR123 або RCR123. Зарядка здійснюється через usb Type-C, тому відбувається швидко. Також ліхтар можна заряджати від powerbank або інших пристроїв.
Ну а сам акумулятор 21700i - це вже відома і запатентована розробка компанії Nitecore, що забезпечує високу продуктивність всім виробам. Він влаштований так, що забезпечує потужний вихідний струм при мінімальних втратах потужності від внутрішнього опору.

Також потужність забезпечує високоякісний світлодіод Luminus SST-40-W, з переваг якого можна виділити відмінну прохідність туману і диму і високу насиченість світла.

Основні показники ліхтарика:

  • 1800 Люмен
  • 290 м - дальність світла
  • до 50-ї години - максимальний час роботи в мінімальному режимі
  • 21,100 cd - максимальна насиченість світла

Додаткові функції

Важлива функція для тактичного ліхтаря - спеціальний режим СТРОБ. У ліхтарі Р10i вона представлена ​​в удосконаленому і комфортному вигляді. Для самого режиму використана технологія Strobe Ready 2-го покоління - сучасна, потужна розробка. Перемикач має спеціальну форму і запобігає випадковій активації, також можливий швидкий доступ до режиму.
Крім того, в режимі СТРОБ доступна зміна частоти мерехтіння - що важливо для захисту від нападника або дезорієнтації противника.
Як і більшість новинок, P10i оснащений системою ATR, що допомагає уникнути перегріву, автоматично знижуючи яскравість в разі небезпечного підвищення температури внутрішніх елементів. Ліхтарик має захист рівня IP68 і може використовуватися при будь-якій погоді.

Комплектація і сумісність

Оскільки модель Nitecore P10i "військового" зразка, то вона сумісна з більшістю тактичних аксесуарів, наприклад - з тактичним кільцем і кишенькової кліпсою. Ліхтар може кріпиться на шолом, на зброю, на рюкзак або будь-який елемент одягу, також з ним в комплекті йде чохол і темляк. Оригінальна комплектація дійсно щедра - отримати ліхтар з повним набором додаткових елементів завжди приємно.

Купити Nitecore P10i

Зараз ліхтарик можна замовити у нас на сайті і отримати, як тільки новинка з'явиться в наявності. Nitecore P10i буде відмінним і цінним подарунком для людини, що використовує подібну техніку в роботі або в житті, адже гідно оцінити унікальність приладу можна тільки в справі. Звичайно, його ціна перевищує вартість "звичайного ліхтарика", але і показники, і термін служби у P10i - куди вище за звичайні. Така ось новинка +2021-го року - як бачите, бренд не планує зупинятися на досягнутому, і нас - його представників і клієнтів це тільки радує.

Введіть номер телефону.

Ми Вам передзвонимо для оформлення замовлення. Графік роботи менеджерів:
Пн-Пт: 09:00 - 19:00
Сб: 10:00 - 15:00

MONITORING