Тактичний ліхтар Nitecore P20i UV з УФ світлом

06.05.2021

Новий тактичний ліхтар Nitecore P20i UV це сучасний пристрій з подвійним УФ виходом, розроблене за стандартами революційної серії i від Найткор. Цей ліхтар буде відмінним рішенням для правоохоронних органів, патрулів, штурмових і пошукових операцій, самооборони. Ультрафіолетове проміння - додаткова перевага, яке може дуже стати в нагоді в поєднанні з іншими функціями.

Основні характеристики Nitecore P20i UV

Ліхтар має всі необхідні властивості для тривалої, ефективної роботи. Це дійсно вдала новинка для тактичного застосування, тому показники міцності і практичний функції тут будуть на першому місці.
Що стосується потужності, ліхтар Nitecore P20i UV - це продуктивний пристрій з витривалим акумулятором та сучасним світлодіодом. Які окремі характеристики можна перерахувати:

  • потужність в самому яскравому режимі - 1800 люмен
  • максимальна дальність променя - 337 м
  • пікова інтенсивність променя - 28,500 cd
  • 3 режими яскравості + ультрафіолет і Строб
  • безперервний час роботи на низькому режимі - 50 годин

Важливою функцією є наявність двох призначених для користувача режимів - тактичного і повсякденного. Вони по різному розподіляють потужність в режимах і роблять таким чином ліхтар більш універсальним. Використовуючи різні режими, можна використовувати Nitecore P20i UV і як звичайний туристичний / робочий ліхтар - його потужність і інші характеристики відмінно для цього підійдуть.
Як і в більшості тактичних моделей Найткор, тут передбачений захист від вологи і пилу по класу IP68: ліхтар можна використовувати в будь-яку погоду і занурювати під воду на глибину до 2-х метрів.

Акумулятор і продуктивність

Ліхтар Nitecore P20i UV працює на акумуляторі типу 21700, що є запатентованою моделлю бренда, яка має високу щільність енергії і двосторонній вихід; також сумісний з батареями CR123 / RCR123. Він швидко заряджається через порт USB Type-C, надійно захищений від зовнішніх факторів щільним клапаном. Сучасні розробки дозволяють мінімізувати витрату енергії на внутрішнє напруження і забезпечити максимальну вихідну продуктивність пристрою.
Також оптимальну роботу допомагає підтримувати функція ATR - регулювання потужності відповідно до зовнішніх і внутрішніх умов.

Тактичне застосування

Ліхтар P20i UV позиціонується як добре підходящий для самооборони. Цьому сприяє його міцний, ударостійкий корпус: ударна рамка з використанням нітриду кремнію високої твердості служить саме для цих цілей.
Також, конструкція хвостового перемикача дозволяє моментально включати освітлення і режим Строб, який, завдяки високій частоті мерехтіння також може бути ефективним засобом при самозахисті, так як викликає сильне запаморочення. Інша важлива особливість - P20i UV сумісний з більшістю збройових кріплень Найткор і продається в комплекті зі зручною тактичної кобурою. Крім цього, в набір аксесуарів входить сигнальна лампа і система швидкої зарядки. Замовити лiхтар можна вже зараз на нашому сайтi, та отримати його як тiльки вiн з

Введіть номер телефону.

Ми Вам передзвонимо для оформлення замовлення. Графік роботи менеджерів:
Пн-Пт: 09:00 - 19:00
Сб: 10:00 - 15:00

MONITORING